2018 DG Nutrition Patriot BikiniFitness Camp ZIMA - fotogaléria

Ako prebiehalo 6. pokračovanie projektu BikiniFitness Camp? Dozviete sa vďaka fotografiám, autormi ktorých sú Soňa KOLCUNOVÁ a Stano HRICKO. Viac ako 360 fotografií!

23. až 25. februára 2018 sa v Hoteli Patriot Vranov nad Topľou uskutočnilo 6. pokračovanie projektu BikiniFitness Camp. Vďaka podpore partnerov sa tentokrát kemp nazýval 2018 DG Nutrition Patriot BikiniFitness Camp - Zima a okrem spoločnosti DG Nutrition a Hotela Patriot ho podporila aj sieť fitnesscentier 365GYM´s a stáli partneri - SALLUT Design, ObchodRonnie.SK, mediálnymi partnermi sa stali web projekty BikiniFitness.SK a EastLabs.SK. Priebeh kempu, ktorý pozostával z vacerých blokov, vám priblíži nasledujúca fotogaléria, v ktorej nájdete viac ako 360 fotografií - väčšinu z nich nafotografoval Stano HRICKO, ale práce s fotoaparátom som sa zhostila aj ja.

Dodám, že už o mesiac, tzn. od 23. do 25. marca 2018, sa uskutoční v Trnave 7. pokračovanie projektu - na 2018 365GYM BikiniFitness Camp Trnava organizátori pozvali aj bikinifitness superstar s Ruska, IFBB Majsterku Európy a vicemajsterku sveta Elizavetu MUKMINOVU.

2018 DG Nutrition Patriot BikiniFitness Camp ZIMA - fotogaléria, 366 fotografiíReklama

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!