2018 Pohár Moskvy - wellness fitness a fitmodel

Pohár Moskvy v nomináciách fitmodel a wellness fitness bol nomináciou na prestížnu súťaž 2018 Ruský pohár. Fotogalérie - takmer 200 fotografií!

Rusko je svetovou veľmocou v bikinifitness - v 8. výškových kategóriách na 2017 IFBB Majstrovstvách sveta Rusko hneď 7x zvíťazilo a patril mu aj titul absolútnej víťazky (zásluhou fenomenálnej Natalie LUGOVSKIKH). Aktuálne si Rusky "brúsia zúbky" aj na ďalšie športovo-modelingové nominácie. O ktorých hovorím? Wellness fitness a fitmodel. Cez weekend sa v Moskve uskutočnila súťaž 2018 Pohár Moskvy, kde nechýbali súťažiace s ambíciou nastúpiť na p´doium Ruskho pohára vo wellness fitness aj vo fitmodel. 
Jednoznačnou víťazkou nominácie wellness fitness sa stala MARIA SKOPCOVA (s ideálnym skóre 5 bodov), pred ANNOU NIKOLAEVA (13 bodov) a ALENOU PERVOMAYSKAYA (13 bodov - o jej 3. mieste rozhodol nižší počet lepších umiestnení od rozhodcov).
V nominácii fitmodel zvíťazila KRISTINA EGOROVA (20 bodov), pred ALENOU BOCHAN (48 bodov) a OLGOU BATURINA (55 bodov).

2018 Pohár Moskvy - wellness fitnes

2018 Pohár Moskvy - fitmodelReklama

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!