2021 Arnold Classic Preview: Kto získa titul Bikini International?

Už zajtra uvidíme tie najlepšie bikinifitnessky z IFBB PRO bojovať o prestížny titul Ms. Bikini International. Kto bude súťažiť na Arnold Sports Festivale? Prečítajte si preview od Barbory LABUDOVEJ.

Len týždeň uplynul od európskej „edície“ tejto súťaže a my sa už môžeme tešiť na ďalšie športové predstavenie. Columbus opäť ožil Arnold Sports Festivalom, kde sa ukážu tí najlepší kulturisti a fitnessky z IFBB PRO. Kto bude súťažiť v kategórii Bikini International a od koho čakáme najlepšie výsledky?

Na tohtoročný Arnold Classic sa nominovalo 10 bikinifitnessiek. Oproti minulým ročníkom ide o celkom nízky počet. Napriek tomu bude lineup nabitý kvalitnými a skúsenými pretekárkami. Dá sa len ťažko povedať, kto z nich je najväčšou adeptkou na výhru.

Najväčšie nádeje mnohí vkladajú do minuloročnej víťazky a 2019 Ms. Bikini Olympia Elisy PECINI. Po fiasku na 2020 Bikini Olympia, kde neprišla vo forme, akú sme od nej očakávali, si Elisa napravila renomé. Na súťaži Tampa PRO ukázala krásne štíhle línie, útly pás, ktorý bol odjakživa jej dominantou a atraktívny look. To jej prinieslo vytúžené víťazstvo. Som veľmi zvedavá na to, ako sa jej podarilo udržať plný, no subtílny look, keďže od spomínanej súťaže ubehlo už niekoľko týždňov. Elisa bude s istotou atakovať najvyššie pozície.

Skvelú formu očakávam od Lauralie CHAPADOS. Krásna Kanaďanka tento rok pracuje na svojej životnej forme, ktorá jej prinesie aj životný úspech. Lauralie výrazne zapracovala na proporciách a najmä na spodnej časti tela. Tento rok sa ukázala na súťažiach Chicago PRO, kde jednoznačne zvíťazila, na spomínanej Tampa PRO, kde skončila na 4. mieste a tiež na súťaži Power House Classic PRO, kde taktiež získala prvenstvo. Najprv sa zdal väčší svalový objem ako výhoda, no na druhej súťaži jej bol práve vyčítaný. Je pravda, že v porovnaní so štíhlejšími pretekárkami ako je Elisa či Jennifer Dorie, jej chýbala subtílnosť. Spolu s trénerom, s ktorým odnedávna tvorí pár, sľúbili, že zapracujú na všetkých nedostatkoch a že Lauralie bude na AC bezchybná. Preto bude forma, v akej sa ukáže tento víkend a neskôr aj na 2021 Bikini Olympia rozhodne stáť za to. Dokáže sa Lauralie stať Bikini International šampiónkou? Minulý rok sme ju na pódiu AC nevideli, v roku 2019 si vybojovala 4. miesto.

Adeptkou na víťazstvo je rozhodne aj vyššie spomínaná Jennifer DORIE. Jennifer sa na 2021 Bikini Olympiu nominovala len nedávno na súťaži Nashville Fit show. V Tampe skončila na 3. mieste a na pódiu patrila k mäkším a menej subtílnym pretekárkam. Preto som aj pri Jennifer veľmi zvedavá na to, ako sa popasovala s trendom a či sa snažila finálnu formu zosubtílniť.


Zdroj: npcnewsonline.com

Ashley KALTWASSER nazbierala tento rok niekoľko zlatých medailí. Pravdepodobne sa rozhodla, že sa s verdiktom rozhodcov z 2020 Olympie nezmieri. Chce dokázať, že je stále jednou z najlepších bikinifitnessiek na svete a že jej miesto v TOP 5 rozhodne patrí. Je pravda, že na väčšine súťaží skončila ako víťazka, no ani raz v konkurencii, aká ju čaká na AC. Ako si tentokrát poradí s mladšími súperkami, ktoré patria medzi Bikini PRO špičku?

Zaujímavou postavou bude rozhodne aj Švajčiarka Priscilla LEIMBACHER. Tej sa podarilo na minulý rok na tejto súťaži získať 4. miesto. Dokáže zopakovať tento výsledok? Je odvážne s istotou tvrdiť, že áno. Rozhodne však môže bojovať o miesto v TOP 5.

Zo skúsených pretekárok sa na pódium v Columbuse postavia Romina BASUALDO a Breena MARTINEZ. Obe majú na svojom konte dlhý zoznam absolvovaných IFBB PRO súťaží. Je však otázne, či dokážu stále bojovať o popredné umiestnenia.


Zdroj: npcnewsonline.com

Line up doplnia 3 debutantky na Arnold Classic USA: Jasmine GONZALEZ, Jourdanne LEEGabrielle MESSIAS. Každá z nich sa na túto súťaž nominovala víťazstvom na súťažiach IFBB PRO, preto je zbytočné pochybovať o ich kvalitách. Z tejto trojice sa však najviac teším na formu Jasmine GONZALEZ, ktorá je na pódiu vždy neprehliadnuteľná.


Zdroj: npcnewsonline.com

Kto sa stane 2021 Bikini International? Sledujte náš instagram @bikinifitness.sk, aby vám výsledky z 2021 AC USA neunikli!  Reklama

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!