Barbora LABUDOVÁ hostkou v podcaste Honzu Kavalíra

Barbora LABUDOVÁ je jednou z žien, ktoré vám na portáli BikiniFitness.Sk prinášajú neustále aktuálne novinky. Ak chcete spoznať ju a dozvedieť sa viac o práci pre portál, vypočujte si podcast Honzu Kavalíra. 

BikiniFitness.Sk team spravil počas roka 2019 pre svojich priaznivcov maximum. To nie je chválenie, ale prostý fakt. Team sa zúčastnil všetkých jesenných súťaží na Slovensku, vrcholných svetových súťaží a vďaka EastLabs teamu poskytoval z každej súťaže okamžité reporty, flash informácie a fotografie.

Počas každej súťaže, na ktorej sa team zúčastnil sa vždy pohyboval aj v zákulisí a snažil sa pomôcť súťažiacim. Členkou teamu, ktorá sa vďaka práci v zákulisí vryla do pamäte mnohým súťažiacim bola Barbora Labudová. ,,Barbora je dievča s reálnymi skúsenosťami z pódia, navyše scénu bikinifitness neustále sleduje aj s aktuálnymi trendami. Ukázala sa tak ako veľká pomoc v zákulisí pre naše pretekárky a jej obrovský prehľad využila aj pri písaní reportov, kde sa nebála povedať svoj názor. Súťažiace musia pochopiť, že takouto cestou sa im snažíme pomáhať – chceme, aby vedeli, v akých smeroch sa majú zlepšovať,“ konštatuje redaktorka Andrea Fedorová. Práve prácu Barbory Labudovej si všimol aj Honza Kavalír, ktorý sa rozhodol pozvať si Barboru do svojho podcastu, kde s ňou rozprával o jej prvých kontaktoch so svetom fitness a kulturistiky, smerovaní stránky bikinifitness.sk aj o samotnej kategórii, ktorej sa na portáli venujeme.

Honza Kavalír je autorom jedného z prvých podcastov venujúcich sa fitness a kulturistike v Čechách a na Slovensku a vo sfére kulturistiky sa pohybuje už niekoľko rokov, pričom má za sebou články pre Eastlabs aj BikiniFitness.sk „V podcaste spoločne s Honzom rozobrali aj problematiku aktuálnych trendov v kategórii bikinifitness, dopingu alebo rozhodovania. Pri počúvaní tohto podcastu sa môžete dozvedieť veľa aj o samotnej Barbore a zistiť aj to, ako začala jej cesta k portálu bikinifitness a čo jej práca zahŕňa. Po skúsenostiach z domácich súťaží v roku 2019 absolvovala aj Majstrovstvá sveta juniorov aj žien a mala vďaka tomu možnosť vidieť mnoho hviezd naživo,“ zhŕňa Andrea obsah podcastu. Honzu podporuje Foodoo, reštaurácia, do ktorej môžete skočiť aj ste z Bratislavy alebo tam chcete pri návšteve skúsiť dobré jedlo a tiež FitnessHouse.

„Po našej šéfredaktorke Soni Kolcunovej, šéfredaktorovi EastLabs Igorovi Kopčekovi a fotografovi Jakubovi Kopčekovi je Barbora ďalšou z týchto portálov, ktorú si Honza zavolal, čo je pre nás jasným signálom, že to, čo robíme má zmysel,“ hovorí Andrea Fedorová. Barbora Labudová sa napokon objaví v dvoch podcastoch a v druhej časti sa s Kavalírom zamerali viac na očakávania od roka 2020.Reklama

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!