Bikini Weekly News: Fit Model už aj na Slovensku a Angelica Teixeira mimo hry

Ďalší týždeň ubehol ako voda a Barbora LABUDOVÁ si pre vás pripravila ďalšie Bikini Weekly News. Prečo sa Angelica Teixeira neobjaví na 2021 Bikini Olympii a kto zvíťazil na Slovenskom šampionáte? 

Ďalší týždeň je za nami! Na Slovensku sa po roku a pol uskutočnila prezenčná súťaž, na ktorej sme spoznali nové slovenské šampiónky a po prvýkrát videli na slovenskom pódiu dievčatá v nominácii FitModel. Kto uspel v Šuranoch, v Denveri, ale aj to, prečo Angelica Teixeira nejde na Olympiu, sa dozviete v tomto článku.

2021 Majsterky Slovenska v bikinifitness a Fit Model

Tento víkend sa na Slovensku uskutočnila prvá súťaž po takmer rok a pol dlhej pauze. Majstrovstvá Slovenska žien a mužov sa z dlhoročného dejiska tejto súťaže (Nitry) presunuli do Šurian. Ženy sa  predstavili v nomináciách bikinifitness, wellnessfitness, bodyfitness a po prvýkrát aj v nominácii fitmodel.

V nominácii bikinifitness sa predstavili desiatky pretekárok v štyroch výškových kategóriách. Šampiónkami sa stali nasledujúce pretekárky. Najnižšej kategórii kraľovala Barbora VOSÁTKOVÁ. Myslím, že jej úspech nikoho neprekvapil, keďže na posledných súťažiach len potvrdila svoje kvality. Zvíťazila v kategórii do 160cm. V druhej kategórii do 164cm upútala Dominika SLUŠNÁ, ktorá sa ukázala aj na Majstrovstvách Európy. Napriek tomu, že sa v Santa Susanne neprebojovala ani do semifinále, na MSR zažiarila a zvíťazila. V tretej výškovej kategórii dominovala zverenkyňa Natálie Lenartovej Natália KAPUSTOVÁ. Táto pretekárka potvrdila, že v reprezentačnom výbere nie je náhodou aj napriek tomu, že súťažiť začala ešte len minulý rok. Víťazkou najvyššej kategórie sa stala vicemajsterka Európy a majsterka sveta za rok 2020 Aneta TICHÁ. Práve Barbora, Natália a Barbora sú aktuálne podľa získaných výsledkov našimi najúspešnejšími bikinifitnesskami.


Zdroj: Eastlabsphoto.com

Majstrovstvá Slovenska v Šuranoch boli vôbec prvou súťažou, na ktorej sa mohli ukázať pretekárky v nominácii Fit Model. Predstavilo sa celkom 5 pretekárok, všetky teda mali možnosť ukázať sa v celých plavkách aj večerných šatách. Víťazkou sa stala Lívia SIMANOVÁ, ktorá uspela aj v nominácii bikinifitness, kde skončila tretia. Všetkým dievčatám gratulujeme!


Zdroj: instagram.com/livia.simanova

Rimma Kotelnikova ovládla Rigu

Cez víkend sa uskutočnil aj Fit Model Cup v Rige, kde sa ukázali tie najlepšie fitmodelky z celého sveta. Súťažili v 5 výškových kategóriách. Absolútnou víťazkou sa stala ruská pretekárka Rimma KOTELNIKOVA, ktorá súťaží aj v nominácii bikinifitness. Práve Fit Model je nominácia, v ktorej dominuje a na stage-i je vždy neprehliadnuteľná. Samostatný report z tejto súťaže nájdete na webe už o pár dní.


Zdroj: eastlabsphoto.com

Ashley opäť na vrchole

Ďalší víkend priniesol ďalšie súťaže aj za veľkou mlákou. To, že Ashley Kaltwasser súťaží pomerne často, dokazuje jej dobrú kondíciu. Tento víkend sa opäť ukázala na súťaži 2021 Denver Mile High PRO, kde zvíťazila. Po poslednom víťazstve na 2021 Muscle Contest PRO sa zdá byť ešte v lepšej forme. Napriek dávnej nominácii na 2021 Bikini Olympiu ju stále neopúšťa chuť súťažiť. Zatiaľ jej to vychádza celkom slušne, otázka však znie inak. Dokáže podobne zaujať rozhodcov aj na vrcholnej súťaži 2021 Bikini Olympia?


Zdroj: npcnewsonline.com

2021 Bikini Olympia bez Angelicy

Dvojnásobná Ms. Olympia Angelica Teixeira sa na pódium 2021 Olympie nepostaví. Prečo? Má na to ten najkrajší dôvod! Včera podvečer uverejnila na svojom instagrame nasledujúce riadky: „Čakáme bábätko! Boli sme požehnaní najväčším darom! Po 19 rokoch, čo sme spolu, som prvýkrát pocítila, že som pripravená stať sa matkou. A Boh tak, ako vždy, spravil všetko dokonale – poslal naše bábätko ihneď! Aké požehnanie!“. Angelica je v 13 týždni tehotenstva, a tak, samozrejme, svoju prípravu na súťaže ruší. Jej a manželovi blahoželáme a prajeme veľa zdravia.


Zdroj: instagram.com/angelicaht

Bikini Baby Boom tento rok naberá na obrátkach. Ksenia Romanova je bezpochyby jednou z najlepších ruských bikinifitnessiek. Pred niekoľkými mesiacmi aj ona oznámila svojim sledovateľom, že s partnerom čakajú bábätko. Dnes poobede priviedla na svet krásneho synčeka. Ako napísala, synček ju v brušku potrápil o dva týždne dlhšie. V mene celej redakcie im obom prajeme veľa zdravia!


Zdroj: instagram.com/romanova_loving

Ak viete o nejakých novinkách v nominácii bikinifitness, wellnessfitness či fitmodel, rozhodne nám dajte vedieť na našom instagrame! Nezabudnite nás sledovať na sociálnych sieťach, aby Vám neunikli žiadne dôležité informácie.Reklama

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!