Bikini Weekly News: Európanky mieria na 2022 Bikini Olympiu!

Tri správy, ktoré vám ponúkneme v tohtotýždenných Bikini Weekly News sa týkajú IFBB PRO a prečítate si tiež o Elite PRO súťaži v Santo Domingo.

Aj napriek dvom profesionálnym vrcholom sezóny sa v Elite PRO a IFBB PRO stále súťaží. Zatiaľ čo amatéri sa pripravujú vo federácii IFBB International na Majstrovstvá sveta, ktoré sa uskutočnia v Santa Susanne, profesionáli bojujú o finančné ceny a v IFBB PRO tiež o nominácie na 2022 Olympia Weekend. Ktoré súťaže by rozhodne nemali uniknúť vašej pozornosti?

Wiktoria GASIOR zvíťazila vo Varšave

Wiktoriu GASIOR si mnohí pamätajú vďaka jej úspešnému súťaženiu na amatérskej scéne v IFBB International. V tej dobe sme s Wiktoriou pripravili aj rozhovor, ktorý si môžete prečítať TU, v ktorom prehovorila o svojej neľahkej ceste na pódium. Gasior opustila IFBB International v roku 2020, krátko po Majstrovstvách sveta, na ktorých jej bol vyčítaný väčší svalový objem. Už krátko na to začala svoju púť v NPC a pred niekoľkými týždňami premenila svoje snaženie na IFBB PRO kartu a začala súťažiť medzi profesionálkami. Jej najnovším skvelým úspechom je víťazstvo na IFBB PRO súťaži vo Varšave. Počas uplynulého víkendu zvíťazila a tým získala nielen zlatú medailu a prestížne víťazstvo, ale aj nomináciu na 2022 Olympia Weekend. Gratulujeme! Wiktoria pritom porazila o čosi skúsenejšiu krajanku Adu KACZMAREK, ktorá sa Olympie už dvakrát zúčastnila. Na druhom mieste skončila Anamaria VINTU z Talianska.

Zdroj: instagram.com/wiktoria_gasior

Bývalá Elite PRO pretekárka Ivanna ESCANDAR to dokázala!

Len prednedávnom som absolvovala veľmi podnetný rozhovor s kolegyňami, pri ktorom sme sa zhodli, že Elite PRO pretekárky sú nielen dobre pripravené, ale sú to aj krásne ženy, ktoré bodujú u rozhodcov aj pri prestupe do NPC. Skvelým príkladom je aj Ivanna ESCANDAR, pôvabná Španielka, ktorá sa taktiež rozhodla zmeniť federáciu. Ivanna žiarila po zisku PRO karty už v tomto roku na súťažiach v USA a svojimi výsledkami sa nominovala aj na 2021 Olympia Weekend. Počas tohto víkendu však pridala do svojej zbierky ďalší fantastický úspech – dokázala zvíťaziť na súťaži Legion Sport Fest a vybojovala si priamu nomináciu na prestížne podujatie v roku 2022. Tretia skončila ďalšia Európanka – Talianka Alessia FACCHIN. Na druhom mieste sme mohli vidieť Phoebe HAGAN, štvrtá skončila Hope HARPER. Posledné finálové miesto patrilo Adrianne ONOFREI.

Zdroj: npcnewsonline.com

Jourdanne LEE ovládala Hurricane PRO

Jourdanne LEE spomínala už naša redaktorka Barbora LABUDOVÁ v preview a reporte z Olympie – Jourdanne sa nám na pódiu páči a je neprehliadnuteľná. Jej kvality ocenili aj rozhodcovia na súťaži Hurricane PRO 2021, keď si domov odniesla zlatú medailu. TOP3 však bola poriadne nabitá – na druhom mieste skončila Maria Julia LEMOS, mimoriadne atraktívna pretekárka a tohtoročná účastníčka Bikini Olympie, ktorá porazila tretiu Lauren DANNENMILLER, ktorú sme mohli vidieť dokonca v tohtoročnej TOP10 v rámci tohto prestížneho podujatia. Štvrtá skončila Jessica DOLIAS a TOP5 doplnila Theresa MILLER.

Lexy OLIVER je našou najlepšou wellness fitnesskou

Nominácia Wellness Fitness sa vo svete teší obrovskej obľube nezávisle na federácii, z ktorej dievčatá sú. Potvrdzuje to aj Lexy OLIVER – nielen, že dokázala zvíťaziť na 2021 Arnold Classic Europe, ale pridala aj titul prvej Ms. Wellness Universe a v oboch prípadoch uspela v mimoriadne náročnej konkurencii, pričom rozhodovali detaily. Lexy sa počas víkendu predstavila aj na súťaži Elite PRO Santo Domingo, odkiaľ si odniesla zlatú medailu. Zvíťazila pred druhou Nancy HERNANDEZ a treťou Ambar RODRIGUEZ, pričom obe boli domácimi pretekárkami. Gratulujeme, Lexy!

Zdroj: instagram.com/palofit

Čaká nás nabité súťažné obdobie

Ak patríte medzi fanúšikov IFBB International a zdá sa vám, že súťaží je v poslednej dobe naozaj mnoho, máte pravdu, no niekoľko skvelých nás ešte len čaká. Aktuálne je veľkým ťahákom najmä pre Slovákov súťaž Grand Prix PEPA Opava, súčasťou ktorej bude aj Elite PRO súťaž bikinifitnessiek. A náš tím cestuje do Českej republiky, aby sme vám priniesli čerstvé informácie priamo z dejiska súťaže. Nezabudnite preto sledovať instagram bikinifitness.sk a tiež eastlabs.sk. Avšak už tri dni po návrate z Opavy pocestujeme do Santa Susanny, naživo sledovať 2021 IFBB Majstrovstvá sveta. V tomto roku budú na jednom pódiu juniori, muži, ženy aj masters pretekári a preto súťaž trvá už od štvrtka do nedele. Rozhodne sa bude na čo pozerať a my vám sprostredkujeme všetky informácie. Nezabudnite si kúpiť livestream a podporiť aj dievčatá zo Slovenska, ktoré získali nomináciu na toto prestížne podujatie.

Zdroj: eastlabsphoto.com

Zachytili ste novinku zo sveta bikinifitness, ktorú by fanúšikovia tohto športu mali vedieť? Napíšte nám na FACEBOOKU či INSTAGRAME.

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!