Dlhé a husté vlasy už dávno nemusia byť len vašim snom

Túžite aj vy po krásnych dlhých vlasoch aké predvádzajú bikinifitnessky na súťažných pódiách? Dosiahnuť dokonalú hrivu nie je až také náročné ako sa na prvý pohľad zdá. Spoločnosť DlheVlasy.eu vám ich vyčarí za dve hodiny a verte, že budete neprehliadnuteľná.

Krátke, riedke, bez života a ten čas, ktorý strávite ich úpravou, aby ste z nich niečo vykúzlili. Ak si myslíte, že ste jedna z mála, ktorá rieši problém s vlasmi nižšej kvality, mýlite sa. Položili ste si niekedy otázku, ako to, že bikinifitnessky, modelky a herečky tento problém nemajú? Vraveli ste si, že vlasy majú nadpojené a nemýlili ste sa! Nájde sa zopár takých, ktoré dostali do vienka hustú a dlhú hrivu, ale pravdepodobne by ste ich zrátali na prstoch jednej ruky. Životné prostredie, životný štýl, stres, ťažké tréningy a diéta...to všetko má na stav našich vlasov negatívny vplyv. Našťastie je tu riešenie. My sme sa rozprávali s tímom spoločnosti DlheVlasy.eu NATALI HAIR, ktorá sponzoruje krásnymi vlasmi nielen mňa ale aj ďalšiu slovenskú bikinifitnessku Veroniku GUĽÁŠOVÚ. A myslím, že môžem za nás obe vyjadriť tú najväčšiu spokojnosť. Tak sa poďme spoločne pozrieť tým hviezdnym hlavám na vlasy.

Ako by ste zhodnotili stav vlasov dnešných žien? 
Stav vlasov dnešných žien je naozaj individuálny, ale je všeobecne známe, že dnešná stresová doba má žiaľ negatívny vplyv na náš celý organizmus a to má na svedomí vypadávanie vlasov. Kvalita vlasov záleží aj od genetiky. 

Aká veková skupina tvorí väčšinu vašej klientely?
Naša klientela je naozaj pestrá. Veková kategória je od 15-75 rokov.

S akými očakávaniami za vami zákazníčky prichádzajú najčastejšie? Chcú vlasy hustejšie alebo dlhšie? Alebo oboje?
Niektoré zákazníčky si nedokážu dopestovať naozaj dlhé vlásky a u nás ich môžu mať o dve hodiny a máme  klientky, ktoré si chcú len zahustiť svoju dĺžku vlasov.

Pre koho je predĺženie vlasov vhodné a pre koho naopak nie?
Predĺženie vlasov je vhodné takmer  pre každého klienta (máme aj pánov, ktorí túžia mať hustejšie vlasy). Sú samozrejme aj klientky, ktorým by som predĺženie vlasov neodporučila. Napríklad tehotným ženám a to z dôvodu hormonálnej zmeny, ktorá častokrát zapríčiňuje vypadávanie vlasov.

Existujú aj nejaké nevýhody nadpojených vlasov? Ak áno, aké to sú?
Samozrejme existuje veľa nespokojných žien, ktoré majú negatívnu skúsenosť s predĺženými vlasmi. Problém je, že v dnešnej dobe nájdete veľa inzerátov ,,predlžujem vlasy - lacno". Takýto inzerát si uverejňujú  ženy, ktoré majú naozaj len pocit, že je to jednoduchý úkon a rýchly zárobok.  80% takýchto predĺžení vlasov dopadne katastrofálne pre klientku. Príde o polovicu svojich vlasov, čo zapríčiní práve táto neodbornosť.

Ako vyzerá celý proces predlžovania vlasov? 
Ak má klientka záujem o predĺženie, alebo zahustenie vlasov, môže navštíviť naše prevádzky v Košiciach, alebo v Bratislave. Výber vlasov nezáleží  len od farby, ale aj od štruktúry a kvality vlasov konkrétnej klientky. Aj z toho dôvodu ponúkame vlasy rovné, vlnité až kučeravé a ich pôvod je naozaj pestrý. Keďže máme skladom vždy cca 40kg rôznych copov, termín samotného predĺženia si dohodneme ihneď na mieste.

Ako dlho trvá samotné predlžovanie?
Čas, ktorý potrebujeme na samotné predĺženie vlasov záleží od počtu prameňov. Napríklad 100 prameňov do 2 hodín vrátane  konečnej úpravy

S akou metódou predlžovania pracujete?
Metóda, ktorú  preferujeme my,  je studená metóda. Jedná sa o nenápadné spoje – klasické  euroloky, alebo euroloky a mikroringy so silikónovou výplňou. Samozrejme, že sme testovali priamo na našich vlasoch aj iné metódy predlžovania vlasov, ale neosvedčili sa. Musím však opäť zdôrazniť, že neodborné nadpojenie pramienkov klasickými eurolokmi, alebo eurolokmi a mikroringami so silikónom, môže spôsobiť naozaj veľmi negatívnu skúsenosť klientky.

Poznáme ale aj iné metódy, napríklad teplú za použitia keratínu. Čo si o tejto metóde myslíte?
Ako som už spomínala, preferujeme studenú metódu predĺženia vlasov.

Aký počet nadpojených prameňov je podľa vás optimálny?
Optimálny počet prameňov je pre každú klientku individuálny. Záleží od hustoty jej vláskov a samozrejme od dĺžky, akú si daná klientka praje. Pri zahustení je to cca. 50-60 pramienkov a pri predĺžení cca 80-150 pramienkov.

Čitateľky bude určite zaujímať odkiaľ vlastne tie vlasy pochádzajú. Koho vlasy teda nosia na hlave? 
Naša firma sa venuje nákupom a predajom vlasov už 16 rokov. Trh s vlasmi je naozaj preplnený, avšak skutočnú kvalitu vám ponúkne maximálne 7% predajcov. To bol dôvod, prečo sme sa po šiestich rokoch rozhodli navštíviť každého potencionálneho dodávateľa a ver, že sme precestovali tisícky kilometrov. Zamerali sme sa na nákup výlučne panenských, nefarbených copov z celej  Európy, Ruska, Ukrajiny, Thajska a Brazílie. Časť z týchto vlasov posielame do Nemecka na ich vybielenie, alebo tónovanie.

S akou sumou za predĺženie by mali potencionálne zákazníčky rátať?
Cena za samotné predĺženie vlasov je 0,80Eur za jeden vlasový prameň. Cena za vlásky je rôznorodá. Náš kompletný cenník nájdete na našej web stránke www.dlhe-vlasy.eu

Ako by mala správna starostlivosť o predĺžené vlasy vyzerať?
Ak sú to vlásky nefarbené – panenské, špeciálna starostlivosť nie je potrebná.  Ak sa jedná o zosvetlené vlásky, je potrebné používať vlasovú masku aspoň 1 x v mesiaci a samozrejme po každom umytí kondicióner. Na rozčesanie vlasov používame špeciálnu vlasovú kefu.

Posledná otázka- kde vás záujemkyne o hviezdne vlasy nájdu?
Ak máte záujem o predlžovanie vlasov práve u nás, kontaktujte nás na jednom z tel.čísiel, ktoré nájdete na www.dlhe-vlasy.euReklama

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!