Fitness vs sociálne siete: Ako to naozaj je?

Kto dnes nie je na sociálnych sieťach, akoby ani nebol, však? Ako nás to ovplyvňuje a ako je na tom svet fitness? V podcaste o tom hovorila Saskia CAKOCI.

Nikdy sme si neboli tak blízko, no zároveň ani tak vzdialení. Reč je o sociálnych sieťach, ktorých tempo rastu sa od zavedenia všemožných opatrení spojených s aktuálnou nepriaznivou situáciou rapídne zvýšilo. Na sociálnych sieťach sú všetci, od starších až po psov a mačky, ktorým ich majitelia zakladajú estetické, páčivé profily. Pre fitnessky je Instagram a Facebook skvelou príležitosťou, ako prezentovať svoju tvrdú prácu na vlastnom tele. Kde je však hranica a prečo dokážeme fitness influencerom často dávať unfollow? Čo nám na nich najviac vadí?

V najnovšej epizóde Beyond BikiniFitness Podcastu sme sa o tom porozprávali so Saskiou CAKOCI. Primárne sme sa nesústredili na jej kariéru (o tej si môžeš prečítať napríklad TU), ale na skúsenosti, ktoré v súvislosti so sociálnymi sieťami nadobudla počas práce so značkami ale aj pre značky, ktorých instagramové účty spravuje. Saskia sa nebojí hovoriť ani o témach, ktoré sú často veľmi diskutabilné a kontroverzné. Kedy je teda podľa nej vhodné vypnúť komentovanie príspevkov a aký má postoj k mazaniu komentárov alebo nákupu followerov?

Okrem týchto tém sa v podcaste dozvieš aj to, koho sama Saskia sleduje a ako sociálne siete používa v súkromnom živote. Prečo tvrdí, že ľudia nechcú na instagrame vidieť realitu? Navyše sme spoločne rozoberali aj prieskum, do ktorého si sa mohla zapojiť aj ty, ak nás sleduješ na našom instagramovom profile. Pýtali sme sa totiž na najčastejšie dôvody prečo dávajú dievčatá unfollow fitness influencerom a tiež to, či sa niekedy po sledovaní fotografií na profile známeho človeka cítili horšie (či už vtedy mysleli na svoje úspechy, telo alebo finančnú situáciu). Nový podcast nájdeš na SoundCloude, Spotify aj Youtube! Ak sa ti táto epizóda páčila, nezabudni nám to dať vedieť zdieľaním alebo lajkom či komentárom. Príjemné počúvanie!Reklama

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!