Kto zo Sloveniek bude súťažiť na 2019 Arnold Classic Europe?

Kto zo Sloveniek sa postaví na pódium v Barcelone? Na Arnold Classic Europe pocestuje zo Slovenska až 11 pretekárok v rôznych kategóriách. 

Elite PRO bikinifitnessky sme si predstavili už minule. Okrem nich a iných pretekárov zo stále začínajúcej Elite PRO divízie však na pódium Arnold Classic Europe v Barcelone nastúpia aj Slováci. Na Arnold Classic uvidíme stovky súťažiacich z mnohých krajín a tiež z viacerých kontinentov. Ja však verím, že naše pretekárky sa nestratia.

Fitness

V kategórii fitness sa predstaví kvarteto dievčat. V kategórii do 163cm sa ukáže Tatiana Ondrušková a Michaela Pavleová. Pravdupovediac si dokážem predstaviť, že sa obe Slovenky dostanú do TOP3, ak to tak nebude, dievčatá budú určite súperiť o najvyššie priečky. Potešil by úspech mladučkej Ondruškovej, ktorá sa vo veku 16 rokov dokázala stať majsterkou Európy. Okrem toho úspešne súťažila na Diamond Cupe v Budapešti. Svojou skvelou zostavou teda určite bude miešať karty aj v Barcelone.
Od Michaely Pavleovej očakávajú mnohí tie najlepšie výsledky. V jari sa na pódiách ukázala v špičkovej forme, cenné kovy sa sypali a teda je takmer samozrejmosťou, že všetci priaznivci fitness na Slovensku od Michaely očakávajú cenný kov. V jej prípade bude podľa mňa dôležité nič nepodceniť a na jej výkon sa teším.
Jednou z dvoch fitnessiek v kategórii fitness nad 163cm bude Kristína Juricová. Stálica Slovenskej fitness scény, ktorá bude iste bojovať o top priečky. Juricová nesmie rovnako nič podceniť a vo výsledkovej listine ju môžeme očakávať na popredných miestach.
Karin Suchomelová je úradujúcou majsterkou a absolútnou majsterkou sveta vo fitness junioriek a predpokladám, že celá jej príprava bude smerovať k obhájeniu titulu alebo čo najlepšiemu výsledku na majstrovstvách sveta juniorov resp. žien v novembri. Karin teda čaká dlhá sezóna a som zvedavá, s akou formou a zostavou príde na Arnold Classic. Súťažiť bude taktiež v kategórii nad 163cm. 

Bikinifitness

Barbora Vosátková si už atmosféru Arnold Classic v Barcelone skúsila v roku 2018. Vtedy bolo pre mnohých prekvapením, na aké vysoké miesta sa dostala, no v tomto roku je pre mňa skôr pretekárkou, od ktorej môžeme očakávať príjemné umiestnenia a svedomitú reprezentáciu slovenských farieb. Po jarnej pauze sa vráti na pódia vo forme, ktorá bude, dúfam, stačiť minimálne na finále. Uvidíme ju v kategórii juniorských bikinifitnessiek do 160cm.
Medzi juniorkami vo výškovej kategórii do 166cm a ženami do 169cm sa predstaví aj Zuzana Šnajderová. V jej prípade si výsledok netrúfam odhadnúť, no verím v to najlepšie. Zuzana musí ukázať na pódiu najmä svoje silné stránky a tie slabé skryť dokonalým pózingom.
Natália Remiášová si taktiež skúsi stage veľkej súťaže v kategórii do 169cm. Verím, že sa v nabitej súťaži nestratí a dokáže ukázať progress po súťažnej pauze.
V kategórii do 172cm sa predstaví Paulína Melišková. Po jej úspechoch z jarnej sezóny verím aj v slušné umiestnenie na medzinárodnom pódiu v Barcelone.
Prsty budeme držať aj Viere Hybskej v kategórii Masters bikinifitnessiek nad 164cm. Je potrebné, samozrejme, pripomenúť, že aj kategória masters vie byť poriadne tvrdým orieškom.

Bodyfitness

Úprimne som zvedavá na vystúpenie našich bodyfitnessiek. V juniorskej open kategórii sa predstaví Alexandra Talačová, ktorá snáď o čosi zlepšila formu oproti jarným súťažiam a nabrala znova o čosi viac svalovej hmoty. Okrem nej sa predstaví aj Agáta Hlaváčková, ktorá bude súťažiť v kategórii bodyfitness do 168cm. Agáta by sa na medzinárodnom pódiu stratiť nemala, uvidíme, akú formu ukáže napriek krátkej pauze medzi jarnou a jesennou sezónou.

Všetkým Slovákom budeme držať prsty a veríme, že domov sa vrátia hneď s niekoľkými skvelými umiestneniami a možno aj zopár cennými kovmi.Reklama

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!