Kuznetsova uspela na súťaži 2018 Elite PRO Show Nafplio

Yana KUZNETSOVA z Ruska zvíťazila na premiérovej európskej súťaži v PRO Bikinifitness, ktorá sa konala v Grécku.

Európskemu bikinifitness v kategórii PRO jasne dominuje Ruska Yana KUZNETSOVA - tá IFBB PRO League kartu získala v roku 2016 vďaka 2. miestu v absolútnom poradí na amatérskej súťaži IFBB Diamond Cup Žilina, kedy ju dokázala poraziť iba Slovenka Saskia CAKOCI. Kuznetsova hneď v nasledujúcich mesiacoch využila príležitosť, v Európe (a aj za ocenánom) absolvovala niekoľko súťaží a i vďaka víťazstvu na 2016 EVLS Prague PRO Show mohla nastúpiť v kategórii PRO Bikinifitness na 2017 Olympia Weekend-e. Premiéra v Las Vegas v prípade Yany vyšla nad očakávanie - v konečných výsledkoch jej meno figurovalo na 10. mieste (je to historicky najlepší výsledok z Olympia Weekend-u pre bikinifitnessku z Európy), aj keď pravdou je, že mnohí ju videli minimálne v TOP6.

S kreovaním novej organizácie IFBB International, ktorá po rozchode s NPC - IFBB PRO League zastrešuje súťaženie profesionálnych atlétov, Kuznetsova neváhala a prestúpila do Elite PRO. A to, že urobila dobre, potvrdzujú nasledujúce výsledky, kedy v Bikini PRO pravidelne víťazí. Zvíťazila aj na súťaži 2018 Elite PRO Show Nafplio v Grécku, vďaka čomu potvrdila právo súťažiť na jesennej prestížnej súťaži Elite PRO Wordl Championships.

Druhé miesto v Grécku obsadila bývalá juniorská Majsterka sveta Kristina NARBUTAITYTÉ z Litvy, na tretej priečke skončila IFBB Majsterka sveta z roku 2017 Hana KULINICH, ktorá postup do Elite PRO kategórie potvrdila tesne pred nástupom profesionálnych bikinifitnessek na pódium absolútnym prvenstvom na súbežne prebiehajúcej súťaži 2018 IFBB President Santonja´s Cup Nafplio.

Bikini fitness Nafplio

Kuznetsova uspela na súťaži 2018 Elite PRO Show NafplioReklama

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!