Michaela Pavleová - Čo prezradila po absolútnej výhre na ACE 2019?

Pred rokom ôsma, teraz je absolútnou víťazkou. Ako sa cítila Michaela PAVLEOVÁ po úspechu na Arnold Classic Europe 2019? 

Náš Arnold Classic Europe 2019 bol hektický- nespali sme veľa, no zároveň sme museli spať dosť, aby sme vám mohli priniesť všetko podstatné čo najskôr. Pomedzi pracovné dni sme prežívali úspechy a neúspechy aj so Slovákmi, ktorí na súťaž prichádzali s väčšími ale aj menšími očakávaniami.

Bez toho, aby vedela, čo si vlastne myslí, prišla aj Michaela PAVLEOVÁ. V minulom roku napriek úspešnosti na súťažiach na „Arnolde“ nepochodila. Skončila na 8. mieste z desiatich pretekárok. Napriek neúspechu súťaž nezatratila. Po roku sa vrátila- s titulom absolútnej majsterky Európy žien v roku 2019 vo vrecku, novou zostavou a trénerom Alexandrom Hlobikom. Som veľmi rada, že sa Miška nevzdala. Sami sme už neraz boli svedkami jej absolútnej dominancie na pódiách, kde súťaží s o pár rokov staršími ženami. Napriek tomu dokáže vždy vyniknúť a práve preto je veľkou výhodou mať v jej prípade pevnú vôľu. Miška sa dokáže stále zlepšovať, čo je pre mňa osobne veľmi výraznou črtou, ktorá ju bude posúvať. Zatiaľ som na nej badala progress zo sezóny na sezónu a myslím, že v jari prinútila mnohých „sadnúť na zadok“. Takto by mala vyzerať fitnesska, ktorá sa môže porovnávať s hocikým.

V minulom roku ôsma, tento rok sa stala absolútnou víťazkou vo fitness na prestížnom Arnold Classic Europe. Napriek tomu, že medzi semifinále a finále bol väčší rozostup a mnohé peripetie na seba môže byť Michaela hrdá. Všetko zvládla na jednotku. Ako sa teda na ACE cítila a aká bola jej cesta k víťazstvu? Pozrite si rozhovor.

My šampiónke gratulujeme!Reklama

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!