Mikulášsky špeciál ... Hricko - Csontos vs Guľášová a Kristová

Členovia Eastlabs Teamu Hricko a Csontos pre Vás natočili a nafotili bikinifitnesky Guľášovú a Kristovú tak ako ešte nikto pred tým.

So Stanom HRICKOM a Jakubom CSONTOSOM máte možnosť stretávať sa na takmer všetkých súťažiach, na ktoré organizátori - promotéri pozývajú EastLabs Team. Obaja sa venujú fotografii, obaja sa realizujú pri výrobe videoklipov, ktoré môžete vidieť nielen na stránkach portálu EastLabs.SK/RU, ale aj IFBB.COM.

Máte záujem zúčastniť sa fotografovania - natáčania videoklipov pod taktovkou tejto dvojice? Kontaktujte ich - za prijateľný finančný obnos (ten si dohodnete na základe rozsahu vašich požiadaviek) získate tieto benefity:

  • fotografie ... tréningové, imidžové, interiérové, exteriérové (podľa vašich požiadaviek) - tie dostanete k dispozícii vo vysokom rozlíšení bez lôg a vodoznakov
  • videoklipy ... tréningové, imidžové, interiérové, exteriiérové (podľa vašich požiadaviek)
  • bonus 1 ... vaše fotografie + videoklipy budú zverejnené v samostatných reklamno - informačno - propagačných článkoch na stránkach projektov EastLabs.SK/RU, BikiniFitness.SK a využije ich aj projekt FitnessTreneri.SK
  • bonus 2 ... vaše fotografie + videoklipy získajú k bezplatnému použitiu predné printové a internetové média v Európe (tzn. Česko, Nemecko, Rusko, Španielsko, Švédsko, Fínsko atď.) pod podmienkou, že budú obsahovať meno fotografa + meno modelky/modela (tzn.získate možnosť rozšíriť si svoje portfólio publikovaných fotografií)
  • kontakty ... Stano HRICKO (+421 - 915 - 831 268), Jakub CSONTOS (+421 - 944 - 540 520)

Pred objektívy dvojice Hricko - Csontos sa opäť vo fitness centre 7Days Gym Košice postavili skúsená Veronika GUĽÁŠOVÁ a ambiciózna Lucia KRISTOVÁ. Tentokrát ale úplne inak! 

Video a fotografie nájdete na partnerskom projekte EastLabs.SKReklama

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!