Ocenili sme víťazky našej ankety

V reštaurácii U Hricka sme rozdali ceny pre tie najlepšie bikinifitnessky v roku 2019. S oceňovaním chceme pokračovať aj v ďalších rokoch! 

V reštaurácii U Hricka sa každoročne koná malé posedenie, na ktorom nechýbajú ľudia, ktorí do chodu portálov EastLabs, BikiniFitness a najnovšie aj EastLabs Photo vkladajú svoje úsilie. V roku 2020 bolo však posedenie v jedinečných priestoroch obohatené aj o odovzdávanie cien, ktoré udeľoval koncom roka 2019 portál BikiniFitness.Sk.

„V minulom roku sme videli množstvo úspechov ale aj sklamaní . ako jedno z najväčších môžem spomenúť nepostúpenie Michaely Pančuškovej do finále na Majstrovstvách sveta juniorov, kde som od nej očakávala medailové umiestnenie. Samozrejme je tu aj neúspech reprezentantiek na Majstrovstvách Európy v Santa Susanne, alebo nepostup Janky Stachovej do finále na Svetovom šampionáte juniorov,“ menuje šéfredaktorka portálu Soňa KOLCUNOVÁ.

Okrem toho sa však na scéne bikinifitness stalo aj mnoho príjemných vecí a pozitívne môžeme určite hodnotiť aj Majstrovstvá sveta vo fitness v Bratislave, ktoré naplnili predpoklady a stali sa dejiskom skvelej absolútnej výhry bikini superstar Galiny Maslovskej. Galina tak spravila na Slovensku finálny krok na amatérskych pódiách a ako avizovala aj v rozhovore pre náš portál, jej kroky povedú medzi Elite PRO bikinifitnessky. Popri tom sme však sledovali aj skvelé úspechy Sloveniek, ktoré napokon rozhodli aj o oceneniach, ktoré sme rozdali.

„Napríklad Zuzana KARDOŠOVÁ v jari ani len nesúťažila. Jej úspechy v jeseni ale boli natoľko výrazné, že v ankete jasne vyhrala. Zuzana uspela okrem svojej prvej súťaže vo Fínsku na každej jednej súťaži a domov brala striebro aj bronz zo Svetových šampionátov. To nie je málo a očividne si to všímajú aj fanúšikovia. Sama som veľmi zvedavá, či po troch rokoch nastúpi na jarné pódiá a ako sa popasuje s vytýkaným objemom svalstva na stehnách,“ hovorí o víťazke titulu Juniorka roka Kolcunová. Aj keď sa Zuzana oceňovania nezúčastnila, trofej jej osobne doručíme v najbližších týždňoch.

Na oceňovaní však boli prítomné ostatné tri ocenené – Katarína Klimasová, Radka Szombathová a Janka Satchová. „Katka KLIMASOVÁ je pre mňa unikátnou pretekárkou. Všetkým na Slovensku ukázala dôležitosť kategórie nováčik. Podstatné bude jej smerovanie po tomto skvelom víťazstve a to, v akej forme príde na ďalšie súťaže. Verím, že nesklame a príde dobre pripravená. Koniec koncov, na Slovensko priniesla zlatú medailu po troch dlhých rokoch čakania na šampiónku v bikinifitness,“ komentuje redaktorka portálu Barbora LABUDOVÁ. Katarína Klimasová získala v hlasovaní fanúšikov hneď dve ceny – vyhrala kategóriu Objav roka a tiež Seniorka roka. Aj to je jasným dôkazom toho, že Klimasovú začali vnímať aj fanúšikovia. Pripomeniem, že hlasovanie o Seniorku roka vyhrala o jediný hlas pred Simonou Hostačnou.

„V tomto roku sa o dobré výsledky na súťažiach postarali aj mnohé masters pretekárky a práve preto sme sa rozhodli uskutočniť hlasovanie aj v tejto kategórii. Radka Szombathová je našou jedinou Elite PRO bikinifitnesskou a rozhodla sa využiť možnosť, ktorú ponúklo Elite PRO a súťažila medzi masters pretekárkami. Okrem jedného víťazstva si priniesla aj titul vicemajsterky sveta Elite PRO, keď ju porazila iba Oksana Olejnik. A môj názor? Pokojne mohla aj vyhrať,“ hovorí o účinkovaní Szombathovej na medzinárodných profesionálnych pódiách Soňa Kolcunová.

Okrem týchto ocenení bola udelená aj Cena redakcie. Tou sme ocenili Janku STACHOVÚ, ktorá súťažila v jari aj v jeseni a z Majstrovstiev Európy sa jej podarilo priviezť najhodnotnejší výsledok spomedzi slovenských bikinifitnessiek. „Janka bola výnimočne dobre pripravená najmä na jesenných súťažiach. Na slovenských súťažiach vždy vynikala, zbierala zlaté medaily a dokonca vyhrala overall súťaž vo Vranove. Práve preto bolo pre mňa veľkým sklamaním, keď v Budapešti na Majstrovstvách sveta juniorov rozhodcovia vybrali do prvého vyvolávania sedem pretekárok a Janka skončila práve na smolnom siedmom mieste. Chuť si napravila v Bratislave, keď sa stala vicemajsterkou sveta. Som veľmi rada, že sme mohli spolu s teamom stáť pri nej počas celej tejto cesty,“ opisuje Barbora Labudová.

Sme veľmi rady, že sa dievčatá na oceňovaní zúčastnili a dúfame, že podobne úspešný bude pre nich a tiež ostatné pretekárky aj rok 2020.Reklama

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!