Olívia POHÁNKOVÁ a Milan ŠÁDEK - spoločný tréning v Opatove

TOP bikinifitnesska absolvovala spoločný tréning s kolegom z prestížneho AMIX Teamu. Videoklip!

Ona je víťazkou 2014 Arnold Classic Amateur Europe, víťazkou a absolútnou víťazkou 2016 Arnold Classic Europe, vďaka čomu môže požiadať o IFBB PRO kartu. On je IFBB PRO bodybuilder (až do tohtoročného EVLS Prague PRO bol zároveń historicky najmladším bodybuilderom z Čiech, ktorý mohol požiadať o PRO kartu), ktorý na profesionálnej scéne debutoval práve pred rokom a v mimoriadne silnej konkurencii na 2015 EVLS Prague PRO získal skvelé 5. miesto. Nebudem tajiť - reč je o TOP členoch prestížneho AMIX Teamu Olívii POHÁNKOVEJ a Milanovi ŠÁDKOVI, ktorí absolvovali spoločný tréning Olympia Fitness Opatov.

Olívia POHÁNKOVÁ a Milan ŠÁDEK - spoločný tréning v OpatoveA na čo sa dvojica TOP športovcov, členov prestížneho AMIX Teamu, zamerala? Olívia samozrejme na zadoček, Milan po niekoľkomesačnom "zaháľaní" (ktoré spôsobilo opakované zranenie) sa naplno vrhol do tréningu paží.

Kto je Olívia POHÁNKOVÁ?

TOP bikinifitnesska zo Slovenska, ktorá na súťažnú scénu vstúpila na jar roku 2014. Už jej prvá súťaž skončila úspechom - presadila sa na 2014 Mozolani Classic aj na 2014 SAKFST Majstrovstvách Slovenska, vďaka čomu získala miesto v reprezentácii Slovenska.

Na prvých IFBB Majstrovstvách Európy v roku 2014 skončila pred bránami finále (na siedmom mieste), no o niekoľko mesiacov neskôr, na prestížnom 2014 Arnold Classic Amateur Europe víťazí v najvyššej kategórii, následne na IFBB Majstrovstvách sveta získava striebro. V roku 2015 dosahuje ďalšie skvelé výsledky na domácej aj zahraničnej scéne, vďaka čomu sa stáva jasne najlepšou bikinifitnesskou Slovenska - svoju dominanciu potvrdzuje ziskom absolútneho prvenstva v bodovacej súťaže EastLabs Best v roku 2014 aj 2015.

Jarnú súťažnú sezónu roku 2016 vynecháva, sústreďuje sa na odstránenie nedostatkov a progres potvrdzuje už na prvej jesennej súťaži - na prestížnom 2016 Arnold Classic Amateur Europe opäť víťazí v najvyššej kategórii a prvenstvo získava aj v abolútnom poradí. Cenu preberá z rúk samotného Arnolda SCHWARZENEGGERA (čím sa stáva jedinou bikinifitnesskou u nás, ktorá to dokázala), zároveň získava právo požiadať o IFBB PRO kartu.Reklama

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!