Adela ONDREJOVIČOVÁ úprimne o súťažení v bodyfitness

Beyond BikiniFitness Podcast pokračuje ďalšou epizódou. Tentokrát sme sa rozprávali s úspešnou Adelou Ondrejovičovou.

Adela ONDREJOVIČOVÁ nepochybne patrí medzi tie najúspešnejšie pretekárky, aké sme na Slovensku mali. Trikrát sa zúčastnila Figure Olympie, má na konte niekoľko titulov majsterky sveta a Európy. Po rozkole federácií sa však rozhodla vyskúšať šťastie v IFBB Elite PRO, novokreovanej federácii pre profesionálov z dielne IFBB International. Najväčším a najprestížnejším podujatím v tejto divízii sa stali IFBB Elite PRO Majstrovstvá sveta, ktoré dokázala Slovenka vyhrať trikrát po sebe – šampiónkou sa ešte v bodyfitness nestal nikto iný, iba Adela Ondrejovičová.

V najnovšej epizóde Beyond BikiniFitness Podcastu sme sa s Adelou rozprávali o všetkom, čo sa s týmto prestupom medzi federáciami spája. Mnoho pretekárok dnes robí presne opačný krok, aký spravila Adela. Bikini súťažiace aj bodyfitnessky hovoria o veľkom sne – chcú sa postaviť na pódium Olympie. Ako to bolo v prípade Ondrejovičovej a ako vnímala samotnú súťaž či vzťahy medzi pretekármi? Zmenilo sa niečo v Elite PRO? Aj na to sa zameriava náš podcast.

Okrem toho sme sa rozprávali aj o tom, ako Adelinu prípravu ovplyvnil koronavírus, keďže pandémia svet fitness tvrdo zasiahla. Ako vyzerala jej príprava? Aktuálne špičkovú bodyfitnessku zastavilo zranenie. Čo sa stalo a ako ho Ondrejovičová plánuje riešiť? Vypočujte si novú epizódu Beyond BikiniFitness Podcastu, ktorú nájdete na YouTube, SoundCloude aj Spotify. Nezabudnite podcast zdieľať a zanechajte like alebo komentár!

 Reklama

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!