Erika ZAJACOVÁ: Mýty vo svete fitness a prístup k materstvu

V najnovšej epizóde Beyond BikiniFitness Podcastu bola hostkou Erika ZAJACOVÁ, ktorá sa venuje zdravej strave a tréningu.

Erika Zajacová je pre priaznivcov fitness a zdravého životného štýlu známou ženou. Napriek tomu, že sama nikdy v žiadnej fitness nominácii nesúťažila a venuje sa powerliftingu, má na sociálnych sieťach veľký dosah na ľudí z tejto komunity. Sledujú ju najmä kvôli príspevkom a článkom, v ktorých sa zameriava na vyvracanie mýtov v oblasti výživy a tréningu. V poslednej dobe Erika vyvolala diskusiu aj publikovaním stories na tému detoxu. Aj o tom sme sa s ňou v podcaste rozprávali.

Erika svoje vedomosti naberá už niekoľko rokov a používa ich naozaj dobre a efektívne – na šírenie osvety medzi ľudí, ktorí sa vo svete fitness pohybujú. V podcaste sme preto hovorili o najväčších mýtoch, aké kedy Erika počula. Možno medzi nimi nájdeš aj tie, ktorým si kedysi sám veril. Nevynechali sme ani tému vzdelávania sa v oblasti výživy a zdravého životného štýlu. Kde Erika študovala? A odporučila by ostatným, ktorí chcú nadobudnúť nové poznatky v oblasti fitness, aby sa na takúto školu prihlásili?

Tí, ktorí Eriku sledujú tiež vedia, že je mamkou čerstvo päťročnej Viki. Napriek svojim vedomostiam o strave a pohybe však Erika nie je určite tou, ktorá by zamykala pred dcérkou sladkosti do trezoru. O tom, ako deti viesť k zdravej strave a budovať v nich vzťah k športu sme hovorili v podcaste. Najnovšiu epizódu nájdeš na Spotify, SoundCloude aj YouTube. Nezabudni dať like, zdieľať podcast na sociálnych sieťach a odoberať náš kanál, aby ti neušla žiadna nová epizóda Beyond BikiniFitness Podcastu.Reklama

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!