Vypočujte si PODCAST: Hostkou je cieľavedomá a pokorná Tereza ZENDULKOVÁ

Beyond BikiniFitness Podcast pokračuje aj v roku 2021. V novej epizóde redaktorka portálu Barbora LABUDOVÁ vyspovedala skvelú českú pretekárku Terezu ZENDULKOVÚ.

České pretekárky v roku 2020 ukázali, že patria medzi celosvetovú špičku. Medzi tie najlepšie sa zaradila aj Tereza ZENDULKOVÁ, ktorá si z Majstrovstiev sveta juniorov v rumunskom Cluj Napoca priniesla striebornú medailu. Jej úspechy neušli ani našej redakcii a českým fanúšikom fitness a kulturistiky. „Som rada, že Beyond BikiniFitness Podcast sa stáva súčasťou života mnohých fanúšikov tohto športu. Aj tip na rozhovor s Terkou nám prišiel prostredníctvom mailu a utvrdil nás v tom, že by sme jednoznačne do Beyond BikiniFitness mali pozvať aj túto českú pretekárku,“ komentuje šéfredaktorka portálu Soňa Kolcunová.

Práve touto cestou chce vyzvať všetkých, ktorí podobný tip pre našu redakciu majú, aby napísali prostredníctvom mailu alebo instagramu či facebookovej stránky. „Veľmi radi prinesieme rozhovory aj s ďalšími bikinifitnesskami, ktoré sledovateľov zaujímajú,“ dodáva Barbora LABUDOVÁ, ktorá rozhovor s Terezkou zrealizovala. V podcaste sa rozprávali o príprave, súťažení ale aj súkromí, plnení snov a ďalších plánoch, pričom nás počas svojho rozprávania Terezka utvrdila v tom, že ide o mimoriadne pokornú, no zároveň cieľavedomú pretekárku.

„Tereza je velmi milé, pokorné žieňa. Rozhovor s ňou bol aj pre mňa super skúsenosť. Verím, že vďaka jej talentu a prístupu o nej budeme ešte veľa počuť,“ komentuje rozhovor Labudová. Novú epizódu podcastu nájdete na SoundCloude, Spotify a Youtube. Nezabudnite dať like, odoberať náš YouTube kanál, aby vám žiadna nová epizóda neunikla a sledovať nás na sociálnych sieťach.

Koho by ste radi v podcaste počuli nabudúce?Reklama

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!