SALLUT DESIGN - značka svetovej kvality

Za každou úspešnou značkou súťažných plaviek pre bikinifitness je podstatne viac, ako si myslíte. Viete, čo sa skrýva za SALLUT Design?

Michaela Sallut, zakladateľka spoločnosti Sallut Design, ktorá je dnes známa svojou tvorbou po celom svete, nezačínala súťažnými bikinami. Vyštudovaná módna návrhárka pred pár rokmi ani len netušila, že jedného dňa budú bikini z jej dielne a dielne jej tímu nosiť na súťažných pódiách zvučné mená jedného z najatraktívnejších športov na svete.  My sme Michaelu poprosili, aby pre nás zhrnula nielen svoje začiatky, ale aj plány do budúcna...

Michaela SALLUT: Historický začiatok našej tvorby siaha až do mojich školských čias, kedy som sa rozhodla študovať módne návrhárstvo (presný názov odboru - Modelárstvo a návrhárstvo odevov). Počas štúdia som sa úspešne zúčastnila množstva významných módnych súťaží. Výsledky ma, ako inak, hnali vpred. Školu som úspešne ukončila v roku 2005 a aj napriek tomu, že som sa zamestnala vo finančnej sfére, dizajnu som sa venovala naďalej. Chcela som stále viac, chcela som ďalej tvoriť a ukázať tento kúsok svojho odvážneho „JA“ širšiemu svetu. Dizajn a tvorba strihov pre konkrétne typy postáv ma naučili byť ešte viac kreatívnou vo svete.

Počas viacerých rokov som sa postupom času prepracovala z návrhov kostýmov, spoločenských šiat, či iných častí odevu pre individuálne zákazníčky, až po účasť na módnych prehliadkach.

V pravidelných intervaloch som zapĺňala stránky módnych časopisov a rubrík. Zúčastnila som sa aj čitateľskej módnej súťaže v rámci Slovenskej a Českej republiky, kde som bola ocenená 1. miestom v kategórii Spoločenská móda a 2. miestom v súťaži Top Model.

Naše modely boli odprezentované dokonca v rámci módnej show slovenskej módnej ikony Lýdie Eckhardt v piatich mestách SR (2007),  boli sme súčasťou módnej prehliadky pre Club Maserati a Ferrari pri príležitosti krstu luxusného magazínu ON Luxury, naše modely boli ďalej prezentované aj na Autosalóne (2012) pod záštitou týchto luxusných značiek, zhotovovali sme modely, ktoré boli prezentované na výstave Interbeauty (2012).

V roku 2012 sme dostali príležitosť zhotoviť bikini pre finalistku, ktora nás prezentovala na MISS EUROPEAN TOURISM 2012. Bolo nám cťou, že sme dostali niekoľko príležitostí zhotoviť luxusné kúsky pre veľa zvučných mien slovenskej scény, či už na plesy, moderovanie spoločenských akcií, reklamné fotenia a iné udalosti. Boli sme oslovení zhotoviť bikiny pre modelky ako súčasť fotenia luxusných kabeliek pre dámy značky Kipling (2013).
Naša tvorba bola ďalej odprezentovaná aj v kalendári stávkovej kancelárie Bet-x (2014) a  rôznych reklamných spotoch, banneroch a článkoch.

Začiatkom roka 2008 som bola zaradená do encyklopédie obsahujúcej životopisy osobností vedeckého, politického, hospodárskeho, kultúrneho a umeleckého života spoločnosti – Who is Who v Slovenskej republike.

Spravili sme aj krok ďalej a vydali sme vlastný kalendár De Luxe by Michaela Sallut Design (2012) s našimi krásnymi modelmi, a aby toho nebolo málo, tešili sme sa vytvoreniu prvej veľkej letnej kolekcie plaviek, ktorá sa pýšila nádhernými fotografiami z krásnej slnečnej Sicílie (2013). Táto kolekcia bola dokonca prezentovaná na benefičnom večierku Sheraton Evening.

Ani som sa nenazdala a neustále sme mali príležitosť na vytváranie rôznych druhov spolupráce, kedy som dokázala svoju túžbu priniesť niečo nové v oblasti módy v realitu. V súkromnom živote som úspešne vyštudovala vysokú školu a dnes okrem magisterského titulu vlastním aj množstvo certifikátov módnej stylistky či vizážistky...

Potom prišiel deň, kedy som svoj tvorivý zámer rozšírila aj na oblasť súťažných fitness bikín, ktorých tvorba je dnes mojou doménou. Naše prvé súťažné plavky boli vytvorené na jar v roku 2013. Postupne som si uvedomila, že ľudia ktorí pri mne stáli, podporovali ma a pomáhali mi, boli vždy mojou súčasťou a spolu sme takto prirodzeným spôsobom vytvorili náš SALLUT team, tak ako je aj v súčasnosti.

Dnes sme spoločnosť, ktorá produkuje svoje výrobky pod celosvetovo registrovanou obchodnou značkou SALLUT®.  Náš slogan ,,výnimočné pre výnimočných“ nikdy nebol len našim sloganom, ale každodennou realitou a predstavuje to, čo Vám chceme odovzdať. Naše súťažné bikiny nosia viaceré majsterky sveta v rôznych kategóriách a organizáciách po celom svete.

Ponuku produktov a služieb sme rozšírili aj o krasokorčuliarske šaty, gymnastické dresy, či profesionálne tanečné šaty. Maximálna kvalita, jedinečnosť a exkluzivita sú našou prvoradou prioritou. Už čoskoro Vám predstavíme našu novú webovú stránku s ešte väčšou ponukou rôznych produktov.

Zlatým klincom tohto roku však bude jednoznačne otvorenie nášho luxusného SALLUT salónu."

Michaela SallutReklama

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!