Saskia CAKOCI - ponúkam vám ONLINE poradenstvo!

Je IFBB Majsterkou sveta a v tomto roku získala IFBB PRO kartu v kategórii bikinifitness - vyskúšajte online poradenstvo so Saskiou CAKOCI!

Neviem schudnúť, neviem ako mám správne cvičiť, robím všetko a vyskúšala som už všetko preto, aby som schudla, ale nič nefunguje ... to sú najčastejšie sťažnosti ľudí, s ktorými sa stretávame denne. Nie každý má možnosť nájsť vo svojom meste toho správneho trénera, ktorý je dostatočne kvalifikovaný a skúsený vo svojom obore, nehovoriac o tom, že samozvanými trénermi, prípadne trénermi, ktorí síce kvalifikáciu majú, ale ich skúsenosti asi neposlúžia nikomu sa to v poslednej dobe len hemží.

Pokiaľ ste už stratili priveľa času a peňazí tým, že ste sa bezvýsledne snažili dostať do formy a vo svojom okolí neviete nájsť žiadneho človeka, ktorý by vám poskytol služby adekvátne vašim vynaloženým financiám, online poradenstvo od šéfredaktorky web stránky BikiniFitness.SK Saskie CAKOCI (mimochodom, pôsobí aj ako osobná trénerka a využívame ju aj ako moderátorku/redaktorku pre projekty Eastlabs.SK a FitnessTreneri.SK) je stvorený priamo pre vás.

Kto je Saskia Cakoci?

Od roku 2015 súťaží v kategórii bikinifitness vo federácii SAKFST v kategórii fitness bikini, no na súťažné fitness pódium sa postavila po prvý krát už v roku 2009. Má za sebou takmer 10 rokov aktívnych športových aktivít a posilňovania, s ktorým začala predovšetkým kvôli zdravotným problémom - až následne ho využila na formovanie postavy.

Skúsenosti so silovým tréningom využila hneď vo svojej prvej súťažnej sezóne pod hlavičkou SAKFST, prakticky okamžite po prvej súťaži bola zaradené do reprezentácia Slovenska a získala možnosť vyskúšať si svoju výkonnosť na IFBB Majstrovstvách Európy, IFBB Majstrovstvách Európy a prestížnych medzinárodných pohárových súťažiach. Rok po svojej premiére získava tieto úspechy:

 • 1. miesto ... 2016 SAKFST Majstrovstvá Slovenska v bikini fitness žien, kategória fitness bikini nad 168cm
 • 1. miesto ... 2016 IFBB Majstrovstvá Európy, kategória fitness bikini do 172cm
 • 2. miesto ... v absolútnom poradí na 2016 IFBB Majstrovstvách Európy
 • 1. miesto ... 2016 IFBB Diamond Cup, kategória fitness bikini nad 169cm
 • 1. miesto ... v absolútnom poradí na 2016 IFBB Diamond Cup
 • 1. miesto ... 2016 Olympia Amateur Spain, kategória do 172cm
 • 1. miesto ... v absolútnom poradí na 2016 Olympia Amateur Spain
 • 2. miesto ... 2016 IFBB Elite World Cup Liverpool
 • 1. miesto ... 2016 IFBB Majstrovtsvá sveta, kategória fitness bikini do 172cm
 • 2. miesto ... v absolútnom poradí na 2016 IFBB Majstrovstvách sveta
 • 2017 ... zisk IFBB PRO karty pre kategóriu Bikini

Vďaka absolútnym titulom na súťažiach 2016 Diamond Cup a 2016 Olympia Amateur Spain získala Cakoci právo požiadať o IFBB PRO kartu, no jej vstup do IFBB PRO divízie sa odložil až na rok 2017. Dôvod? Projekt prestížnych IFBB súťaží označených ako IFBB ELITE World Cup, ktorý začína na jeseň 2016

Má kvalifikáciu osobný tréner I.stupňa, zameriava sa na redukciu hmotnosti, posilnenie celého tela, zlepšenie kondície, aktuálne je aktívna aj ako poradkyňa na prípravu pretekárok na súťaže v nominácii bikinifitness a organizátorka seminárov a kempov určených pre bikinifitnessky.

Online poradenstvo Saskie CAKOCI - ako funguje?

Online poradenstvo nie je komplikovaným procesom pre obe strany (tzn. zverenca/zverenkyňu aj trénerku).
"Je to jednoduché", odpovedá Saskia CAKOCI na otázku, ako to funguje. "Prvým krokom je kontaktovanie ma resp. objednanie si služby. Po úvodnej elektronickej komunikácii, v ktorej mi vysvetlíte aké sú vaše ciele mi zašlete fotografie vašej postavy, zodpoviete niekoľko otázok (výška, váha, doterajšie stravovanie, množstvo pohybu, alergie atď.) a ja pre vás vyhotovím podrobný a pestrý stravovací plán a tréningový plán s ukážkami cvikov a správnej techniky (je tu aj možnosť vyhotoviť iba stravovací prípadne tréningový plán). Ďalšia komunikácia prebieha naďalej online. Stanovíme si čas konzultačných hodín podľa vašej potreby a konzultujeme vaše prípadné otázky. Nebránim sa však ani osobnému stretnutiu, všetko je to vecou dohody. Za online poradenstvo sa platí, suma závisí od obsahu a aj rozsahu poradenstva."

Online poradenstvo Saskie CAKOCI - ako si ho objednať?

Opäť veľmi jednoducho! Kontaktujte Saskiu CAKOCI mailom (na adrese saskia.cakoci@gmail.com) a v následnej komunikácii si dohodnete rozsah poradenstva, za ktoré zaplatíte dohodnutú sumu, spôsobom, ktorý vám bude vyhovovať.Reklama

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!