Timea Trajteľová, AMIX Team - tréning stehien

Členka prestížneho AMIX Teamu Timea TRAJTEĽOVÁ absolvovala tréning stehien v pražskom Olympia Fitness Opatov. Videoklip!

Začiatkom februára 2017 sa členkou prestížneho AMIX Teamu stala aj aktuálne najúspešnejšia juniorská bikinifitnesska na scéne Slovenska, Timea TRAJTEĽOVÁ (pripomeniem, Sabína Pleváková sa s juniorskou vekovou kategóriou rozlúčila v minulom roku víťazstvom na Svetovom šampionáte a asbolútnym prvenstvom, aktuálne sa pripravuje na svoju premiéru v IFBB PRO divízii).
Trajteľová po zisku titulu Európskej šampiónky medzi juniorkami v roku 2016 si na svoje konto pripísala aj prvenstvo na IFBB Majstrovstvách sveta v rovnakej vekovej kategórii, prvenstvami na EVL´S Prague PRO a IFBB Diamond Cup v kategórii senioriek splnila IFBB kritéria pre zisk IFBB PRO karty - tie sú však iné ako aktuálne platia v SAFKST.

Jarnú súťažnú sezónu Timea vynechala, dopriala si po niekoľkých náročných sezónach odpočinok, aktuálne je o nej známe, že svoju budúcnosť spája s pôsobením v Českej republike (kde pôsobí a má aj životného partnera). Aj to je dôvod, prečo požiadala SAFKST o možnosť súťažiť pod hlavičkou Českej republiky. Trajteľovú tak môžete pravidelne stretávať v Prahe, práve v pražskom Olympia Fitness Opatov absolvovala tréning stehien pod dohľadom kamery a fotoaparátu známe Ondreja ČEČETKU (ten je aj autorom videa z tréningu rúk a pliec). Tu je výsledok ich snaženia!

Timea Trajteľová, AMIX Team - tréning stehien  

Reklama

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!