Tiket aréna: Postúpi Ružomberok cez Everton?

Ružomberok zaznamenal v Anglicku slušný výsledok, ktorý ho drží v boji o ďalšiu fázu Európskej ligy. Ako dopadne ostrá odveta?

Ružomberok zaznamenal v Anglicku slušný výsledok, ktorý ho drží v boji o ďalšiu fázu Európskej ligy. Konečný stav 1:0 z Goodison parku môžu Liptáci premeniť na senzačný postup pred domácim publikom. Bookmakerivšak favorizujúEverton. Ako dopadne ostrá odveta? Spestrite si priebeh duelu v akčných live stávkach!

Až 94 % členov najväčšej tipérskej komunity je presvedčených o výhre Evertonu v kurze 1,40. Gooner007 to vo svojej analýze vidí rovnako. „Ružomberok mal v prvom súboji štipľavé protiútoky. Nemyslím si však, že by Slováci hrali zase tak dobre, skôr Rooney a spol. pristúpili k duelu ako „opití milionári“. Jeden zápas na pol plynu odohrali, teraz je načase niečo ukázať a potvrdiť postup. Liptáci nemajú čo stratiť. Bude to ich výhoda, ale musia viac otvoriť hru, čo by Everton mohol využiť.“ Aké sú vaše tipy?

Najširšia komunita tipérov ponúka svojim členom zaujímavé možnosti ako písanie analýz, sledovanie živých prenosov na TV Tipsport, či atraktívne súťaže a množstvo ďalších skvelých príležitostí. Ešte nie ste jej súčasťou? Nevadí, zaregistrujte sa ešte dnes a získajte vstupný bonus 999 EUR.

 


Reklama

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!