Ďalší prestup z Bikini do Wellness: V hlavnej úlohe Viktória GÉMEŠIOVÁ

Viktória GÉMEŠIOVÁ, ktorá v minulom roku reprezentovala Slovensko na Majstrovstvách Európy v Santa Susanne mení nomináciu. Uvidíme ju vo wellness.

V minulom roku sme videli niekoľko prestupov z iných nominácií práve do čoraz populárnejšieho Wellness (v minulosti pod názvom Wellness Fitness). Počas uplynulých dní sme sa znovu stali svedkami prestupu, tentokrát sa oň postarala Vikória Gémešiová, v minulom roku reprezentujúca Slovensko na ME v Santa Susanne. Viktória naznačovala zmenu kategórie na svojom profile na Instagrame už skôr a preto jej sledujúcich zmena neprekvapila.


Zdroj: instagram.com/viktoria_gemesiova

Tajomstvom nie je ani to, že súťaženie vo fitness vytvára pevné priateľstvá a Gémešiovú súťaženie spojilo najmä s wellness fitnesskou Lenkou PSÁRSKOU (taktiež súťažila na ME 2021, no v kategórii wellness) a s Natáliou POPROCKOU. Poprocká sa rozhodla uskutočniť zmenu kategórie už v jeseni 2021 a podaril sa jej štart, v aký ani nedúfala. Po roku 2020, v ktorom jej bolo vytýkané väčšie osvalenie nôh a nižší stupeň pripravenosti, než je požadovaný v nominácii Bodyfitness jednoducho s trénerom Milošom ŠNAJDROM upravili tréning tak, že Natália začala poriadne trénovať nohy a na svete bola krásna a hlavne spokojná pretekárka vo wellness, ktorá pozbierala medaily na slovenských súťažiach a na Majstrovstvách sveta v Santa Susanne navyše získala titul majsterky.

Prečo sa rozhodla prestúpiť?

Viktóriino rozhodnutie však nebolo také jednoduché. Už po Majstrovstvách Slovenska juniorov v Hnúšti jej forma rozdelila ľudí na dva tábory. Jedni jej radili, aby ostala v nominácii Bikini a formu prispôsobila, iní ju povzbudzovali k tomu, aby sa zamerala na ťažké tréningy nôh a skúsila Wellness. Viktória Gémešiová stála na pomedzí dvoch nominácií a hoci si po majstrovstvách sveta uvedomovala, že potrebuje byť „väčšia“ a svalnatejšia, mala to byť práve Natália Poprocká, kto ju povzbudil k tomu, aby, ak ešte plánuje súťažiť, skúsila práve Wellness.

Podľa našich informácií má Viktória v pláne zúčastniť sa všetkých slovenských súťaží, na ktorých bude môcť štartovať, aj keď pôvodne sa na pódium nechystala vrátiť a v pláne bola dlhšia objemová príprava. Viktória začala prípravu na jarné súťaže až koncom januára.


Zdroj: instagram.com/viktoria_gemesiova

Sama pritom niekoľkokrát zdieľala príspevky o tom, že silové tréningy ju bavia (a podľa našich informácií Viki v minulosti chcela vyskúšať aj silový trojboj) a geneticky dané objemnejšie svalstvo nôh ju potrápilo najmä v závere prípravy na jarnú sezónu 2021. Napriek tomu už po súťažiach v minulom roku jej bolo viackrát vytýkané, že nohy by mala mať ešte štíhlejšie. To však nemusí byť „pochuti“ každej pretekárke a s vysokou pravdepodobnosťou aj toto bol dôvod, prečo sa Gémešiová rozhodla prestúpiť do Wellness – svaly sa jej jednoducho páčia. Uvidíme, aká bude napokon jej premiéra v novej nominácii. Najväčšej súperky a kamarátky Natálie POPROCKEJ, sa však v jari na pódiu nedočká, keďže Natália túto sezónu vynecháva.

Bude Viktória GÉMEŠIOVÁ novou hviezdou slovenského Wellness? Necháme sa prekvapiť!Reklama

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!