Vypočujte si PODCAST: Alica MERGOVÁ prestup do wellness fitness neľutuje

Hostkou v štrnástej epizóde Beyond BikiniFitness Podcast je Alica MERGOVÁ, s ktorou sa rozprávala Barbora LABUDOVÁ.

Mnoho dievčat si pri sledovaní fitness scény nájde svoju obľúbenú kategóriu. Mnoho dievčat však nie je ochotných od svojich ideálov upustiť aj napriek tomu, že ich svalový rozvoj je vhodný pre iné kategórie. Príkladom je najmä prestup z bikinifitness do wellness fitness. Ak má dievča potenciál, prečo ho nevyužiť a namiesto obmedzovania sa v tréningoch neskúsiť šťastie v podstatne mladšej nominácii wellness fitness? Príkladom veľmi správneho rozhodnutia je aj Alica MERGOVÁ, ktorá presne takúto zmenu učinila. Ako k tomu došlo zaujímalo aj Barboru LABUDOVÚ, ktorá ju v tejto časti Beyond BikiniFitness Podcastu spovedala. ,,Alicu som si vybrala ako hosťa práve preto, že je veľmi vidno, ako ju súťaženie baví. Je to mladé, sympatické žieňa, ktoré vždy rada vidím v zákulisí. Za posledný čas dosiahla veľký progres, preto som veľmi zvedavá, v akej forme sa postaví na súťažné pódiá," hovorí Barbora. 

Večne usmiata Alica hovorila aj o sociálnych sieťach, svojich spontánnych životných rozhodnutiach a o tom, čomu sa aktuálne venuje. Alica má za sebou aj spolupráce s najlepšími slovenskými fitnesskami ako je Timea Trajteľová alebo Nikol Klimová, ktorá sama vo wellness fitness súťaží. Aké boli tieto spolupráce a ako aktuálne Alica trénuje? Aký má mladá fitnesska názor na extrémne diéty a čo hovorí na užívanie dopingu vo fitness nomináciách? Chcela by raz vyzerať ako Elite PRO pretekárky nominácie wellness fitness? Vypočujte si štrnástu epizódu podcastu, ktorá je dostupná na Spotify, SoundCloude a YouTube a nezabudnite nás podporiť zdieľaním, likeom a odberom! Príjemné počúvanie!Reklama

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!