Vypočujte si PODCAST: Diamond Cup Malta odštartoval medzinárodné súťaženie v roku 2020!

Konečne je to tu! Po dlhých mesiacoch a nútenej pauze priaznivci fitness a kulturistiky mohli sledovať prvú medzinárodnú súťaž pod hlavičkou IFBB. Aký bol amatérsky Diamond Cup Malta?

Na Diamond Cup Malta sa tešili mnohí. Pretekári, tréneri, fanúšikovia a určite aj rozhodcovia a aj my, ktorí scénu pozorne sledujeme a prinášame vám novinky v čo najkratšom čase. Práve preto sme sa rozhodli prvú súťaž okomentovať trochu odlišnou formou. Bežný report, často dlhý aj niekoľko „wordovských“ strán sme nahradili hovoreným slovom. Spolu s našou redaktorkou Barborou Labudovou (ktorá vám pravidelne prináša reporty nielen zo slovenských, ale aj svetových súťaží v IFBB a NPC) sme pre vás pripravili podcast o Diamond Cupe Malta.

Pandémia súťaž viditeľne ovplyvnila. Hovorili o tom nielen rúška na tvárach funkcionárov, ale aj pripravenosť a počet súťažiacich. Na výsledkovej listine môžete nájsť niekoľko pravidelne sa opakujúcich krajín, z ktorých súťažiaci mohli vycestovať. Maltu totiž niektoré krajiny stále uvádzajú ako rizikovú alebo „červenú“ krajinu, kde sa neodporúča cestovať. Nič to však nemení na tom, že všetci, ktorí pricestovali si mohli znovu užiť vôňu farby, atmosféru súťaženia a bojovať o medaily.

S Barborou LABUDOVOU sme pre vás zhrnuli výsledky kategórie fit model a bikinifitness, k čomu sme pridali aj naše vlastné postrehy a upozornili sme na viaceré faktory, ktoré môžu na pódiu zaručiť úspech. Už onedlho vám prinesieme report aj z Elite PRO kategórií a pridáme aj novinky z NPC pódií a Majstrovstiev Poľska. Nezabudnite dať like, odber a napíšte nám, či sa vám takáto forma reportov zo súťaží páči.Reklama

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!