Vypočujte si PODCAST: Hostkou Alica HEVEROVÁ žijúca v Kanade

Alica HEVEROVÁ je našou externou redaktorkou, ktorá vie o bikinifitness hovoriť veľa a dobre. Práve preto sme sa rozhodli pozvať ju do nášho Beyond BikiniFitness Podcastu.

S bikinifitness začínala Alica HEVEROVÁ ešte ako mladé dievča, vo veku 16 rokov. Spolu s prípravou však prichádzajú aj rôzne obmedzenia a vzťah k jedlu sa môže výrazne zmeniť. Presne to sa stalo aj u Alice, ktorá dnes, s odstupom času, vníma súťaženie úplne inak. Rozbiehajúcu sa kariéru bikinifitnessky, trénerky a život študentky na slovenskej vysokej škole však koncom roka 2018 úplne zanechala. Chcela si totiž splniť svoj sen o živote v zahraničí a po prijatí na vysokú školu v Kanade neváhala ani chvíľu.

Vďaka zaujímavej skúsenosti môže dnes rozprávať o svete športu a trénerstva z úplne iného pohľadu. V podcaste sa teda dozviete všetko o Alicinom odchode zo Slovenska, o jej aktuálnom živote a momentálnom vzťahu k trénerstvu a fitness. Alica okrem toho pripravuje nový, zaujímavý projekt, o ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy. „S Alicou som sa spoznala ešte v roku 2016 a už vtedy som vedela, že je to veľmi cieľavedomé dievča. Neskôr sme spolupracovali práve v BikiniFitness.SK. Nepochybovala som, že Alica životnú výzvu v podobe sťahovania sa s prehľadom zvládne a ako môžeme dnes vidieť, jednoznačne spravila skvelé rozhodnutie, ktoré ju posunulo vpred,“ komentuje Soňa Kolcunová, ktorá ju v podcaste vyspovedala. Ak teda chcete vedieť, ako funguje život v Kanade, ako Kanaďania vnímajú šport a či sa Alica chystá vyskúšať v Kanade aj súťaženie, počúvajte nový podcast.

Dostupný je okrem YouTube aj na Spotify a SoundCloude. Nezabudnite dať like, odber a podcast zdieľať na sociálnych sieťach!Reklama

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!