Vypočujte si PODCAST: Hostkou je Češka Sabina DOLEŽALOVÁ

Kulturistika a fitness zahŕňajú aj kontroverzné témy, o ktorých ľudia neradi hovoria. V otvorenom rozhovore o bikinifitness, dopingu a poruchách príjmu potravy hovorila Sabina DOLEŽALOVÁ.

Po týždňovej pauze vás znova vítame pri ďalšej epizóde Beyond BikiniFitness Podcast, ktorá je o to lepšia. Niekedy jednoducho netreba veci siliť. A keď Sabina DOLEŽALOVÁ súhlasila s nahrávaním podcastu, vedeli sme, že to bude niečo, na čo sa oplatí si počkať. Veľmi nás všetkých teší, že vám dnes predstavujeme práve takúto epizódu. Sabina síce stála naposledy na súťažnom pódiu pred rokom, no skúsenosti, ktoré má, obohatia všetkých – aktuálnych súťažiacich, trénerov, dievčatá, ktoré chcú žiť zdravo aj bývalé pretekárky.

V podcaste so Sabinou totiž Soňa KOLCUNOVÁ hovorila o mnohých zaujímavých témach, o ktorých sa nechce hovoriť každému. Sabina má napriek mladému veku skúseností na rozdávanie a veľmi otvorene reagovala aj na kontroverzné témy. Myslíte si, že bikinifitness je nenáročný šport? A že sa nebodaj dokážete na súťaž výborne pripraviť za mesiac? Asi ste na omyle. Sama Sabina DOLEŽALOVÁ tvrdí, že bikinifitness je naozaj náročný šport, ktorý nie je pre každého. Okrem toho rozobrali aj tému dopingu, s ktorým má Sabina osobné skúsenosti a hovorili sme aj o poruchách príjmu potravy, ktoré sú vo fitness čoraz väčším problémom, o ktorom je potrebné hovoriť. Aj s tými má Sabina skúsenosti a sami vieme, že nič nie je užitočnejšie ako informácie z prvej ruky.

Informáciami nabitý podcast by mal podľa nás počuť každý priaznivec fitness a kulturistiky. Beyond BikiniFitness Podcast nájdete na Spotify, SoundCloude a YouTube. Budeme samozrejme radi, ak tejto epizóde dáte like, nášmu kanálu odber a budete podcast so Sabčou Doležalovou zdieľať na sociálnych sieťach. Príjemné počúvanie!Reklama

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!