Vypočujte si PODCAST: Hostkou kráľovná fitness Michaela PAVLEOVÁ!

Michaela Pavleová je aktuálne najvýraznejšou postavou na svetovej fitness scéne. Megaúspešný rok 2019, profesionálny fitness a začiatky v detskom fitness rozobrala so Soňou Kolcunovou v najnovšom PODCASTE.

Keď som v roku 2016 začala na slovenskej scéne fitness vnímať Michaelu PAVLEOVÚ, nevedela som o jej predchádzajúcich aktivitách takmer nič. Všimla som si ju na Veľkej cene Dubnice 2016, kde pôsobila naozaj skvelým dojmom. V roku 2017 som sa s Michaelou po prvýkrát stretla a dokonca som ju poprosila o fotku. Bolo to na Extrifit Cupe v Michalovciach, po ktorom nasledovali vrcholné slovenské súťaže, na ktorých Miška dominovala a ja som z jej úspechov mala veľkú radosť. Odvtedy nevynechala ani jednu sezónu. Prehry či výhry – brala všetko. A aj keď sa zvyčajne na jej krku hompáľala medaila, zažila aj niekoľko tvrdých pádov.

Na súťažiach sme sa s Michaelou Pavleovou začali rozprávať stále viac a postupne mi útržkovite hovorila o svojich zážitkoch z jednotlivých súťaží. Neskôr sme spolupracovali na niekoľkých článkoch a rozhovoroch, no po roku snov, ktorým jednoznačne rok 2019 bol a rozbehnutí podcastu Beyond BikiniFitness sme spoločne s Barborou Labudovou vedeli, že Miška by bola skvelým hosťom. Práve ona vie o fitness rozprávať z mnohých hľadísk a zažila mnoho rôznych situácií, o ktorých iné fitnessky ani len netušia. Som teda veľmi rada, že Miška moje pozvanie prijala a v Beyond BikiniFitness Podcast sme sa mohli rozprávať o mnohých zaujímavých témach.

Ak teda chcete vedieť, prečo by Miška zmenila detský fitness a aké sú jej zážitky z tejto kategórie, aký má názor na svoje najväčšie rivalky vo fitness a prečo neplánuje ísť na vysokú školu, vypočujte si najnovšiu epizódu podcastu. Okrem toho sme hovorili aj o súťažení, tvorení zostavy, jej spolupráci s Alexandrom Hlobikom a dôležitosti dobrého vzťahu medzi trénerom a zverencom a zániku profesionálneho fitness v Elite PRO.

Ak sa vám táto epizóda bude páčiť, nezabudnite dať like, odoberajte náš kanál a zdieľajte epizódu s Miškou Pavleovou na sociálnych sieťach!Reklama

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!