Vypočujte si PODCAST: Rozhovor s Jakubom ISMAILOM

Jakub ISMAIL je tréner, ktorý okrem iných pripravil na súťažné pódium aj svoju priateľku Viktóriu GÉMEŠIOVÚ, ktorá súťaží vo wellness.

Napriek tomu, že počas uplynulých mesiacov Beyond Bikinifitness Podcast pravidelne nevychádzal, neustále nám chodili podnety na zaujímavých ľudí, ktorí by sa mohli v rozhovoroch objaviť ako hostia. Napokon sme sa rozhodli po dlhom čase nahrať rozhovor s Jakubom ISMAILOM, trénerom, ktorý pripravil an súťažné pódiá okrem iných aj svoju priateľku Viktóriu GÉMEŠIOVÚ, ktorá sa v tomto roku predstavila na Majstrovstvách Európy v nominácii Wellness. Okrem informácií o Jakubovi a súťažnom a aj trénerskom pozadí sa v podcaste dozviete omnoho viac.

V rozhovore s Jakubom nás zaujímal najmä tréning a príprava na súťaž, no nevynechali sme ani tému dopingu, ktorá sa môže zdať pri prevažne ženskej klientele citlivá, no Jakub povedal dopingu rázne nie. V podcaste sa dozviete, prečo má tento názor a ako je to v jeho prípade s vplyvom sociálnych sietí na svet fitness. Dôležitou témou nášho rozhovoru boli aj „pseudotréneri“, ktorí úplne nerozumejú tejto práci a nerešpektujú to, že práca s ľudským telom si vyžaduje znalosti.

Podcast je dostupný na YouTube, SoundCloude aj Spotify!Reklama

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!