Vypočujte si PODCAST: Jana JEŘÁBKOVÁ o superkomenzácii, cukrovaní a odvodňovaní

Tretia časť rozprávania s Janou JEŘÁBKOVOU je ONLINE! Vypočujte si podcast o suplementácii, cukrovaní, superkompenzácii, odvodňovaní a najhoršej príprave, akú kedy zažila.

Jana Jeřábková bola hostkou v Beyond BikiniFitness Podcaste už dvakrát.Tretie rozprávanie s ňou je však znova úplne špeciálne. Zamerali sme sa v ňom totiž na konkrétne postupy, ktoré sa v bikinifitness uplatňujú a na ich potrebu. Základnou otázkou celého podcastu teda je: patrí supekompenzácia, cukrovanie, solenie a odvodňovanie do bikinifitness? Janka v rámci nášho rozprávania hovorila aj o tom, aká bola najhoršia príprava, ktorú v živote zažila.

Odpovede sme sa snažili priniesť aj na vyššie spomenuté otázky a lekárka Janka Jeřábková vysvetlila aj to, čo všetko sa v tele deje počas týchto procesov v posledných dňoch prípravy. Čo sa teda môže stať, keď si dáš večer pred súťažou burger a čo riskuješ? Prečo je potrebné upraviť konkrétne postupy presne na mieru tvojej forme a aktuálnemu pocitu? Okrem toho sme rozoberali tému suplementov a dopingu, ktoré mnohokrát súvisia užšie, než sa na prvý pohľad zdá.

Veríme, že sa vám podcasty s Jankou Jeřábkovou páčili, že vám ponúkla komplexný pohľad na konkrétne problémy a pomohli sme vám zorientovať sa v (pre niekoho „abstraktných“) pojmoch. Budeme radi, ak nám dáte vedieť, ktorá téma z podcastu vás najviac bavila, zanecháte like, komentár alebo podcast budete zdieľať na sociálnych sieťach! Podcast si môžete vypočuť na SoundCloude, Spotify a Youtube!Reklama

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!