Vypočujte si PODCAST: Janka Jeřábková o strate menštruácie aj výbere trénera

Ďalšia časť Beyond BikiniFitness Podcastu je online. Tentokrát sme sa v podcaste zamerali na zdravie a prípravu.

Janka Jeřábková bola hostkou v našom podcaste už pred týždňom. Rozprávali sme sa o svete bikinifitness, súťažení a sezóne 2020. Janka je však okrem bikinifitnessky aj lekárkou, ktorá dokáže kombinovať poznatky nadobudnuté počas rokov štúdia a praktické skúsenosti z prípravy. Rozprávali sme sa preto o ženskom zdraví počas prípravy. Napriek tomu, že bikinifitness je jednou z najmenej osvalených kategórií, príprava častokrát nie je jednoduchá a dievčatá si nesprávnymi postupmi vedia zničiť zdravie po mnohých stránkach.

Témou v podcaste boli aj informácie, ktorých je dnes neúrekom a vyznať sa v nich často nie je najľahšie. Čo všetko číta lekárka Janka Jeřábková a prečo je dobré dbať na to, čo si prečítate? Okrem toho sme prebrali aj to, ako si vybrať dobrého trénera. Čo si všímať a čo určite nerobiť, keď máte pocit, že váš tréner vás vedie nesprávnym smerom?

Veľkú časť rozhovoru sme venovali aj gynekologickému zdraviu, ktoré často kvôli príprave trpí. Ako robiť prípravu tak, aby ku komplikáciám nedošlo a ako sa zachovať, keď menštráciu stratíte? Janka na tieto otázky odpovedala a pridala aj niekoľko rád. Podcast nájdete na SoundCloude, Spotify a YouTube. Ak sa vám podcast páčil, nezabudnite dať like, odber a zdieľať ho na sociálynch sieťach.Reklama

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!