Vypočujte si PODCAST: Jedinečný rozhovor s majsterkou sveta Timeou TRAJTEĽOVOU

Timea TRAJTEĽOVÁ je jedinečnou postavou na slovenskej bikinifitness scéne. Vypočujte si podcast, v ktorom Timea hovorí o svojej kariére bikinifitnessky.

Jeden z najväčších návratov roka 2020 malo byť opätovné nastúpenie Timey TRAJTEĽOVEJ na súťažné pódium. Žiaľ – človek mieni a koronavírus mení. Súťaže sú zrušené alebo odložené, no mnoho z nás už pozerá vpred a veríme, že bikinifitnessky sa na súťažné pódiá vrátia čo najskôr. Ako to bude potom s Timeou Trajteľovou? Aj o tom sa s ňou v podcaste porozprávala Barbora LABUDOVÁ. „Som veľmi rada, že môžeme ľuďom prinášať stále nové informácie zo sveta bikinifitness a pripravovať zaujímavé rozhovory. Kontaktmi na TOP amatérske bikinifitnessky disponuje vďaka svojej práci aj naša redaktorka Barbora Labudová, čomu sa veľmi teším. Vďaka týmto kontaktom môže Barbora pripravovať pre priaznivcov sveta fitness stále nové rozhovory, ktoré sú naozaj unikátne, “ povedala pre náš portál šéfredaktorka Soňa Kolcunová.

V podcaste sa Barbora s jednou z ikon slovenského bikinifitness rozprávala aj o témach, ktoré doposiaľ nikde neboli do hĺbky rozobraté. ,,Rozhovor s Timeou bol veľmi príjemná skúsenosť. Musím povedať, že sa skutočne na nič nehrá a že je v súkromí rovnaká, ako sa prezentuje na sociálnych sieťach. Napriek všetkým úspechom je to veľmi pokorná žena a naozaj nič nedostala zadarmo. Timea je veľmi cieľavedomá a vytrvalo pracuje na svojich snoch. Určite je  inšpiráciou pre nás všetky,” konštatuje po nahratí dvoch epizód s Timeou Trajteľovou Labudová. V prvej epizóde, ktorá je dostupná už dnes na YouTube, Spotify aj SoundCloude sa zamerali na Timeinu súťažnú kariéru.

Dozviete sa teda všetko o jej začiatkoch, tituloch, ktoré získala ale aj o tom, či ju ešte uvidíme na súťažnom pódiu. Vedeli ste napríklad, že Timea sa stala majsterkou sveta skôr, ako slovenskou šampiónkou? Vypočujte si podcast, komentujte, zdieľajte a označujte @bikinifitness.sk a @timeatrajtelova , aby sme vedeli, koľkí z vás sa tešia aj na druhú časť, v ktorej Barbora s Timeou rozobrala jej osobný život, pripravovanú značku a mnoho zaujímavých tém.Reklama

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!