Vypočujte si PODCAST: Karin SUCHOMELOVÁ sa nikdy nevzdáva

Každý priaznivec fitness si určite pamätá meno Karin SUCHOMELOVÁ. Karin je absolútnou majsterkou sveta a veľkou nádejou slovenského fitness. V podcaste sa s ňou rozprávala Barbora LABUDOVÁ.

Desiata epizóda nášho podcastu je znova v réžii Barbory LABUDOVEJ, ktorá si do podcastu vybrala ďalšiu z výrazných osobností slovenskej fitness scény. Karin SUCHOMELOVÁ v podcaste hovorila o svojej ceste, na ktorej je určite jedným z najvýraznejších míľnikov titul majsterky a absolútnej majsterky sveta v juniorskom fitness. Ten dosiahla v roku 2018 v Ekvádore. Rok 2019 mal byť teda veľkou výzvou na obhájenie titulu, avšak svet obletelo video, keď si Karin na pódiu Majstrovstiev sveta juniorov v Budapešti privodila nešťastné zranenie. „S Karin som spolupracovala na projekte EastLabs Radio ešte v roku 2018. Je skvelé, že všetky slovenské fitnessky, s ktorými som mala možnosť spolupracovať boli veľmi skromné, čo pre nich môže byť cestou k úspechu a Karin je toho jasným dôkazom,“ potvrdzuje šéfredaktorka portálu Bikinifitness.Sk Soňa KOLCUNOVÁ.

V podcaste sa dozviete okrem toho aj to, ako vzniká fitness zostava alebo zaujímavé kostýmy, ktorými slovenské fitnessky vedia pravidelne zaujať a sú na veľmi vysokej úrovni. „Karin je jedno z dievčat, ktoré mi počas minulej súťažnej sezóny veľmi prirástli k srdcu. Bola som pri jej zranení, ktoré celý tím prežíval veľmi intenzívne. Napriek tomu, že preteky, ani sezónu dokončiť nemohla, strávila hodiny v backstage-i na Majstrovstvách sveta žien, aby podporila svoj tím. Jej skutky vypovedajú o tom, aká bojovná, dobrosrdečná a silná osobnosť Karin je. Som veľmi rada, že prijala pozvanie do nášho podcastu,“ hovorí o svojej hostke Barbora LABUDOVÁ. Práve preto by ste nemali zmeškať ďalšiu zaujímavú epizódu Beyond Bikinifitness podcastu, nabitú informáciami, ktoré sa inde nedozviete. Ak sa vám páčila, nezabudnite dať like, komentár a epizódu zdieľať, aby si ju vypočulo čo najviac priaznivcov fitness.Reklama

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!