Vypočujte si PODCAST: Kedy uvidíme Janku JEŘÁBKOVÚ v Elite PRO?

Ďalšia epizóda nášho Beyond BikiniFitness Podcastu je online. Hostkou bola výnimočná pretekárka Jana Jeřábková.

Dnes už nájdete len málo bikinifitnessiek, ktoré by zažili pózing v roku 2013 a súťažia dodnes. Jednou z nich je napríklad Janka Jeřábková. Česká bikinifitnesska, ktorá je úspešná aj dnes, začínala práve v tomto roku. V Beyond BikiniFitness Podcaste sme sa preto rozprávali o začiatkoch kategórie bikinifitness a zmenách, ktoré smerovali k tomu, aby Janka dnes na pódiu mohla pózovať podľa presne stanovených kritérií. Dnes je bikinifitness jednou z dominantných kategórií pre ženy a preto sa z podcastu dozviete aj o tom, aká je cesta k úspechu a prečo je dobré pristupovať k nemu triezvo.

Jeřábková navyše súťažila aj v roku 2020, kedy súťažiaci veľa príležitostí nemali. Svet fitness sužovala neistota a pretekári presne nevedeli, kedy sa naskytne príležitosť postaviť sa na pódium. Janka sa aj napriek tomu na súťaž pripravila a dnes vie, že medaily zo súťaží, ktoré absolvovala počas koronadoby sú absolútne špeciálne. To určite pochopí každý, kto si podcast vypočuje a dozvie sa, aké peripetie pretekárov čakali.

Janka navyše získala aj Elite PRO kartu a to hneď dvakrát. Kedy ju teda uvidíme v Elite PRO? Vypočujte si prvú časť nášho rozprávania s Jankou Jeřábkovou. V druhej časi, ktorá bude online už o pár dní, sa budeme venovať zadraviu a príprave. Ak sa vám podcast páči, nezabudnite dať like, odber a zdieľať ho na sociálnych sieťach. Beyond BikiniFitness Podcast nájdete na SoundCloude, Spotify a YouTube.Reklama

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!