Vypočujte si PODCAST: Kedysi ju trápila obezita, dnes je bikinifitnesskou

Michala ŠORMANOVÁ bola hostkou v Beyond BikiniFitness Podcaste, kde hovorila aj o svojej ceste k zdravému životu a bikinifitness.

Michala ŠORMANOVÁ bola hostkou v Beyond BikiniFitness Podcaste už pred pár dňami. Hovorila o výsledkoch Slovákov na súťaži International Austrian Championships, kde sama zvíťazila a o svojej príprave. Málokto by však pri pohľade na jej vyšportované telo povedal, že Michala kedysi trpela nadváhou, no je to tak. Jej cesta k vysnívanému telu bola tŕnistá. Dnes však svojím príbehom môže inšpirovať stovky dievčat, ktoré trpia poruchami príjmu potravy, alebo stagnujú a cieľ v podobe súťažného pódia je pre nich zdanlivo v nedohľadne. 

Rozprávanie o svojej ceste k zdravému životu Michala začína už v detských časoch. V podcaste sme sa však venovali aj jej ráznemu rozhodnutiu, ku ktorému prispel aj koronavírus. Šormanová sa totiž rozhodla začať sa venovať tomu, čo ju naozaj baví a napĺňa. Potešenie z tréningov a kurzami či seminármi nazbierané skúsenosti si už nechcela nechať len pre seba. Ako to teda aktuálne v jej živote vyzerá, prečo sa takto rozhodla a prečo by mal každý robiť to, čo ho baví - aj na tieto otázky nájdete odpoveď v podcaste. 

Okrem toho je však dôležitou časťou rozprávania aj Miškin pohľad na množstvo informácií, ku ktorým je dnes ľahké sa dostať, no omnoho ťažšie je vedieť s nimi správne pracovať. Ako sa v informáciách o zdravej strave orientovať? Dozviete sa v najnovšej epizóde Beyond BikiniFitness Podcastu. Ak sa vám epizóda páčila, nezabudnite dať like, odber a zdieľajte podcast na sociálnych sieťach. Okrem YouTube nájdete Beyond BikiniFitness aj na SoundCloude a Spotify. Reklama

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!