Vypočujte si PODCAST: Lenka ŠIMKOVÁ o nominácii Fit model

Fit model naberá na popularite a aj Slovenky by chceli súťažiť v novej nominácii. V najnovšom podcaste o tom hovorila Lenka ŠIMKOVÁ.

Fit model je novou nomináciou vo svete IFBB, ktorá si však získava svoje fanúšičky. Bohužiaľ, vo viacerých krajinách dievčatá ešte nedostali príležitosť súťažiť vo Fit model. Výnimkou nie je ani Slovensko a to aj napriek tomu, že túto nomináciu skloňovala napríklad aj superstar scény bikinifitness Beáta GRAŇÁKOVÁ. O všetkom, čo súvisí s nomináciou Fit model sme sa rozprávali s Lenkou ŠIMKOVOU, ktorá sa o nomináciu živo zaujíma a plánuje v nej aj súťažiť. Koho zo scény Fit model by ste si teda mali všímať, v čom sa táto kategória odlišuje od ostatných a prečo je finančne nákladnejšia? Na to všetko sa dozviete odpoveď z najnovšej epizódy a pozornosť by mali zbystriť najmä dievčatá, ktoré začínajú cvičiť, nepáči sa im svalový objem bikinifitnessiek alebo by chceli byť modelkami.

Lenka sa však svetu fitness venuje aj z inej stránky. Vytvorila značku LiliDiamonds, pod ktorou tvorí jedinečné topánky s kamienkami. Tie sme spomínali už niekoľkokrát a na pódiu sú rozhodne skvelou voľbou, pretože v zadnej póze vedia výzor poriadne oživiť. Lenka sa k tomuto nápadu dostala skrz vlastnej skúsenosti s pódiom, keďže absolvovala dve sezóny ako bikinifitnesska, no jedným z jej najväčších snov je aj postaviť sa na pódium znova (v nominácii Fit model) vo vlastných topánkach. O značke LiliDiamonds a o tom, prečo skončila so súťažením v bikinifitness sa tiež dozviete z podcastu. Beyond BikiniFitness Podcast je dostupný na SoundCloude, Spotify a YouTube. Ak sa vám epizóda páčila, nezabudnite dať like, odber a epizódu zdieľať na sociálnych sieťach. Príjemné počúvanie!Reklama

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!