Vypočujte si PODCAST: Lucia KOŠECKÁ o Elite PRO Prague

Očakávaný podcast, minimálne pre ľudí, ktorí videli výsledky z Elite PRO Prague. Čo prezradila Lucia Košecká?

Lucia KOŠECKÁ sa pred pár dňami predstavila na súťaži Elite PRO Prague. Využila jednu z mála príležitostí na súťaženie v tomto roku, ktorá sa v blízkosti Slovenska naskytla. Luciu si mnohí pamätajú ako súťažiacu v bodyfitness a neskôr v PRO Figure. Túto kategóriu zmenila na ženskejšiu a jemnejšiu. Videli sme ju v bikinifitness, pričom premenu na bikinu začala ešte pred tehotenstvom. Príprava po pôrode, v koronadobe a s maličkou Eli v náručí však bola iná, ako tie predošlé. Lucia ju neváhala označiť aj ako najťažšiu prípravu, akú absolvovala.

Lucia v podcaste reagovala aj na výsledky, ktoré mnohých prekvapili. Zdvihla po nich vlna nesúhlasu a slovenská bikinifitnesska dostala desiatky až stovky správ, v ktorých jej ľudia vyjadrili podporu. Ostatne, na názor sme sa ľudí pýtali aj my a niektoré odpovede sme uverejnili v REPORTE z Elite PRO Praha. Luciu prekvapila aj Monika Špačková, ktorá sa vyjadrila o jej forme pozitívne. Lucia má aj napriek zdanlivému neúspechu na súťaž pozitívne spomienky a dokonca má aj ďalšie súťažné plány. O tom všetkom sme hovorili v podcaste.

Nezabudnite dať like, odber a napíšte nám, či sa vám epizóda páčila. Podcast nájdete na SoundCloude, Spotify a YouTube.Reklama

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!