Vypočujte si PODCAST: Lucia KOŠECKÁ o materstve a trénerstve

Druhá časť podcastu s Luciou KOŠECKOU je online. Vypočuť si môžete jej rozprávanie o tehotenstve, trénovaní a odpovede na zaujímavé otázky.

Lucia KOŠECKÁ je ženou, ktorá v pomerne krátkom čase presedlala z bikinifitness do bodyfitness, kde dosiahla skvelé úspechy. Stala sa majsterkou sveta a vyskúšala si súťaženie medzi IFBB PRO pretekárkami. Po pauze sa Lucia znova chystá na súťažné pódiá v kategórii bikinifitness. Práve o tom bola PRVÁ ČASŤ nášho podcastu. V druhej časti sme sa s Luciou porozprávali o jej osobnom živote a úlohe mamy, trénerky a rozhodkyne.

Narodenie dieťaťa určite ovplyvní život každej ženy. Ako však ovplyvnilo život vyťaženej trénerky a aktívnej ženy s ambíciou znova sa postaviť na súťažné pódium? Aj o tom sme sa s Luciou rozprávali. Nehovoriac o tom, že dnes už má vlastnú skúsenosť s tým, ako sa dá dodržiavať správna strava a tréningový cyklus aj popri starostlivosti o dieťa, Lucia je naozaj skvelou time-managerkou a všetko u nej má svoj poriadok. Okrem malej dcérky je však v jej živote aj množstvo ďalších dievčat, o ktoré sa statá – sú to jej zverenkyne, ktoré pripravuje do rôznych kategórií a s ktorými spolupracuje tak, aby dievčatá ostávali zdravé. Aká je teda Lucia Košecká trénerka a ako vyzerá príprava pod jej krídlami? To všetko sa dozviete v podcaste. Okrem toho sme sa porozprávali aj o tom, ako je to vlastne so zväčšovaním pŕs v nominácii bikinifitness (aj vy si stále myslíte, že je to nevyhnutnosť?) alebo o tom, prečo sú pretekárky z Ruska takými obávanými súperkami. Navyše sa z podcastu dozviete aj to, aké chyby robia bikinifitnessky podľa Lucie najčastejšie, alebo to, či plánuje pokračovať v úlohe rozhodyne aj keď znova vstúpi do súťažného kolotoča. Epizódu si môžete vypočuť na YouTube, SoundCloude a Spotify a budeme veľmi radi, ak nám dáte vedieť, či sa vám epizóda páčila, podcast budete zdieľať a zanecháte like či komentár. Príjemné počúvanie!Reklama

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!