Vypočujte si PODCAST: Michala Šormanová o International Austrian Championships

Šikovní Slováci našli aj počas pandémie cestu, ako si vychutnať súťažnú atmosféru. O skvelých výsledkoch Slovákov na International Austrian Championships hovorila v podcaste Michala Šormanová.

Príležitostí súťažiť je v roku 2020 naozaj veľmi málo. Celý rok ovplyvnený pandémiou je pre súťažiacich synonymom neistoty. V jari a lete sa ponúkali možnosti aj na súťaženie z domu – online súťaže usporadúvané aj samotnou federáciou IFBB. V jeseni sa malo všetko „na dobré obrátiť“, avšak ani táto sezóna nevyšla tak, ako si mnohí želali a predstavovali. Slovenské súťaže sa postupne rušili a pretekárom spred očí mizli aj zahraničné súťaže. O to viac si dnes súťažiaci cenia možnosť zúročiť svoju drinu na pódiu.

Skvelá príležitosť súťažiť sa však naskytla v Rakúsku, kde Slovensko reprezentovali tri bikinifitnessky. Andrea Štaudingerová, Simona Hostačná a Michala Šormanová. Všetky tri si odniesli cenný kov a Simona navyše v „predpremiére“ pred Majstrovstvami sveta 2020 získala overall víťazstvo. Napriek tomu, že nikto z nášho teamu nebol na súťaži prítomný, na chvíľu sa vrátime k podcastovej forme reportu a v najnovšom Beyond BikiniFitness si dnes môžete vypočuť rozprávanie Michaly Šormanovej, ktorá súťaž (a víťazstvo) zažila na vlastnej koži.

V podcaste Miška hovorila o opatreniach, ktoré ich sprevádzali už od registrácie, o priebehu súťaže a aj atmosfére v zákulisí. Aká však bola príprava a aké pre ňu bolo zvíťaziť na svojej prvej medzinárodnej súťaži? To všetko sa dozviete v najnovšej časti Beyond BikiniFitness. Nezabudnite dať like, odoberať náš youtube kanál a zdieľať epizódu na sociálnych sieťach. Už v najbližšom podcaste vám Michalu predstavíme bližsie a podelí sa s vami o svoju inšpiratívnu cestu k bikinifitness a zdraviu.Reklama

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!