Vypočujte si PODCAST: Miška KANUŠČÁKOVÁ robí fitness inak ako ostatní

Beyond BikiniFitness Podcast pokračuje a tešiť sa môžete na ďalšie zaujímavé epizódy. Vypočujte si rozprávanie s Miškou Vagaši Kanuščákovou, ktorá je stálicou na slovenskej scéne fitness.

Ak by sa ma niekto pýtal, kto je najväčšou stálicou na fitness scéne na Slovensku, nemusela by som dlho rozmýšľať. Mišku Vagaši Kanučšákovú registrujem od úplného začiatku a patrila tiež medzi prvé dievčatá, s ktorými som pre EastLabs.Sk robila rozhovor. Miška sa postupom času vypracovala na rešpektovanú pretekárku a vyhľadávanú trénerku. Som veľmi rada, že som tento jej progress mohla sledovať a vedela som, že Miška robí veci naozaj na sto percent a s veľkou vášňou a radosťou. Práve preto pri tvorení zoznamu dievčat, s ktorými musíme určite nahrať podcast, nechýbala ani Miška. Nahrávania tejto epizódy podcastu sa ujala Barbora LABUDOVÁ a už teraz vám môžem povedať, že podcast sa skvele počúva.

Barboru zaujímali veci, ktoré chceme všetky vedieť. Rozprávali sa preto o Miškiných začiatkoch vo svete fitness, o súťažiach, ktoré jej utkveli v pamäti a aj o tom, že existuje sezóna, ktorú by pravdepodobne neabsolvovala, ak by mala možnosť zmeniť svoje rozhodnutie. Prístup k fitness má spolu s Julkou Melišovou tak trochu iný a aj o tom sa v podcaste rozprávali. Ako vyzerajú ich semináre a prečo Miška neche nikdy stagnovať? Okrem toho sa Barbora so slovenskou bikinifitnesskou pustila aj do debaty o novinke, ktorú sme sa nedávno dozvedeli. Miška Kanuščáková bude mamou a preto boli na programe aj otázky o tehotenstve, zmenách a plánoch.

Jedna z najočakávanejších epizód je teda tu. Vypočuť si ju môžete na SoundCloude, Spotify a YouTube. Ak sa vám bude páčiť, nezabudnite dať like, odber a epizódu zdieľajte na sociálnych sieťach, aby si ju vypočulo čo najviac ľudí. Prajeme príjemné počúvanie.Reklama

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!