Vypočujte si PODCAST: Monika ŠPAČKOVÁ otvorene o svete fitness

Monika Špačková podľa našej šéfredaktorky Sone Kolcunovej zmení vnímanie fitness sveta. Prečo? Dozviete sa v podcaste.

Monika Špačková je jednou z aktuálne najväčších hviezd českej bikinifitness scény. Na Diamond Cup Prague súťažila medzi amatérkami, no po zisku overall víťazstva súťažila aj ako Elite PRO bikinifitnesska. A to všetko po náročnej noci strávenej na svadbe. Po celom dni súťaženia a príprav bola určite unavená, no aj napriek tomu Monika potrvdila to, čo mnohí čakali. V Česku patrí medzi hviezdy. Elite PRO Show (na tej súťažila bez straty amatérskeho statusu) jej priniesla tretie miesto. Aj keď by sa na forme a prezentácii našli chyby, vyhrať Elite PRO kartu je určite nakopnutie do ďalšej práce. Monika súhlasila s nahrávaním podcastu hneď po Diamond Cupe a s našou šéfredaktorkou Soňou KOLCUNOVOU sa rozprávala takmer hodinu.

„Monika je pre mňa bikinifitnesskou, ktorá môže zmeniť vnímanie bikinifitness. Veľmi sa mi páči, že pre ňu žiadna téma nie je tabu a veľmi úprimne a otvorene odpovedala na všetky moje otázky,“ opisuje Soňa Kolcunová. V podcaste tak hovorili o vplyve sociálnych sietí na fitness, poruchách príjmu potravy, dopingu a aj vzťahoch medzi súťažiacimi. „Triezvy pohľad na svet fitness, ktorý je dnes ojedinelý, Monika umocnila svojím pokorným správaním. Ešte som sa nestretla s tým, aby takto otvorene niekto vyjadril podporu svojej konkurentke, ako to spravila Monika voči Lucii Košeckej. Medzi Slovenkami a Češkami je asi prirodzene rivalita, no ja verím, že Monika udá nový trend. Plný podpory a súdržnosti,“ opisuje rozhovor s Monikou ŠPAČKOVOU Kolcunová. Monika Špačková sa totiž po súťaži vyjadrila o Lucii Košeckej veľmi pozitívne a v podcaste teda nechýba jej rozprávanie na tému spolupatričnosti medzi pretekárkami. Okrem toho bola samozrejme na pretrase téma súťaženia a prípravy.

„Verím, že Moniku sme v podcaste nemali naposledy“, hovorí Kolcunová. Podcast nájdete na YouTube, SoundCloude a Spotify. Ak sa vám rozprávanie s Monikou bude páčiť, nezabudnite dať like, odber a podcast zdieľajte na sociálnych sieťach.Reklama

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!