Vypočujte si PODCAST: Na pódiách hviezdili Kaltwasser, Czajkowska aj Linhartová

Na pódiách sa toho deje neúrekom a vám by rozhodne nemalo nič uniknúť. Pripravili sme si pre vás podcast, v ktorom sa dozviete všetky novinky z kategórie bikinifitness, wellness fitness a bodyfitness.

Už pred pár dňami sme vám priniesli podcast o amatérskej časti Diamond Cup Malta. Okrem amatérov však súťažili aj profesionáli. V kategóriách bodybuilding, wellness fitness a bodyfitness sa bojovalo nielen o cenné kovy ale aj o kvalifikáciu na Majstrovstvá sveta profesionálov. V podcaste sme hovorili o famózne pripravenej šampiónke Terke Linhartovej, o forme Lexy Oliver, ktorá môže udávať trend vo wellness fitness ale aj o ostatných Elite PRO pretekárkach, ktoré nás zaujali.

Vašu pozornosť sme spoločne s Barborou LABUDOVOU chceli upriamiť aj na profesionálky v NPC. Tam dievčatá už niekoľko týždňov bojujú o kvalifikáciu na prestížnu Olympiu a zraky mnohých fanúšikov sa upriamujú hlavne na Ashley Kaltwasser. Trojnásobná kráľovná profesionálneho bikinifitness totiž nabrala „druhý dych“ a vyhrala hneď dve súťaže v krátkom čase. Kto ďalší z tejto federácie nás zaujal a kto sa na Bikini Olympiu nominoval? Dozviete sa z podcastu.

Nevynechali sme však ani poľskú bikinifitness scénu. Tam je stálicou najlepšia juniorská bikina Natalia Czajkowska, ktorá ovládla aj domáci šampionát. O tom, kto dominoval vo wellness fitness nominácii sa taktiež dozviete z podcastu. Nezabudnite nám dať vedieť, či sa vám tento formát reportov a noviniek páči, čo by ste zlepšili a dajte like a odber! Podcast nájdete na YouTube, Spotify a SoundCloude.Reklama

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!