Vypočujte si PODCAST: O bikinifitness hovorí majsterka sveta Adél UHROVÁ

Nová časť Beyond BikiniFitness Podcastu je ONLINE! Vypočujte si rozhovor s Adélou Uhrovou, výnimočnou bikinifitnesskou z Česka.

Adélu Uhrovú môžeme pokojne zaradiť medzi objavy roka 2020. Skvelými výsledkami na všetkých súťažiach, na ktorých sa zúčastnila, sa zaradila medzi najúspešnejšie české pretekárky tohto roka. Meno Adéla Uhrová bolo v našej redakcii skloňované už po jej úspechu na Diamond Cup Praha, kde skončila vo svojej kategórii na druhom mieste s rovnakým bodovým skóre, ako víťazka. Už vtedy jej formu chválila v REPORTE Barbora Labudová.

Práve ona ju tentokrát vyspovedala v našom Beyond BikiniFitness Podcaste. Reč bola aj o tom, ako Adél začínala s bikinifitness, kto jej pomohol dosiahnuť svoju vysnívanú formu a čo chce ešte dosiahnuť. Vedeli ste, že Adél sa rozhodla na majstrovstvách sveta juniorov v Rumunsku súťažiť na poslednú chvíľu? Práve na tomto šampionáte získala zlatú medailu a titul majsterky sveta. Prečo prišlo toto rozhodnutie pomerne neskoro? A uvidíme Adélu ešte v tomto roku na súťažnom pódiu?

Odpovede na všetky tieto otázky nájdete v našom najnovšom podcaste, ktorý by ste určite nemali zmeškať. Ak sa vám páčil, nezabudnite dať like, odber a epizódu zdieľať na sociálnych sieťach! Beyond BikiniFitness Podcast nájdete na SoundCloude, Spotify a aj YouTube!  Reklama

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!