Vypočujte si PODCAST: O svojej ceste k titulu vicemajsterky sveta povie Janka STACHOVÁ

Viacerí ju označili ako objav roka 2019, od nás si odniesla Cenu redakcie za vynikajúce výsledky. Reč je o Janke STACHOVEJ, ktorú v novom podcaste vyspovedala naša šéfredaktorka Soňa Kolcunová.

Už po jarnej sezóne bolo jasné, že pretekárka v ružových plavkách má potenciál. Z Európskeho šampionátu 2019 predsa priniesla skvelé piate miesto, čo bolo najlepším výsledkom celej reprezentácie v bikinifitness kategórii. Ako sa len volala... Aha, jasné! Stachová, tú by sme si mali všímať. Aj také boli myšlienky našich redaktoriek v lete 2019 ešte pred vstupom do jesennej sezóny.

Janka Stachová sa počas jesennej sezóny stala akýmsi pojmom a aj my v redakcii sme jej vystúpenia na súťažnom pódiu sledovali so zatajeným dychom. Janka si vytvorila osobitý štýl pózingu a napriek tomu, že sama vie, že geneticky nemá najideálnejšiu stavbu tela, neustále tvrdo pracuje na tom, aby sa priblížila k ideálu v bikinifitness. Za sebou má rad skvelých umiestnení a úspešne absolvovaných súťaží, medzi ktoré určite patria aj Majstrovstvá sveta vo fitness v Bratislave, kde získala striebornú medailu.

Trénuje ju jej priateľ, ktorý postupne vyvracia zaužívaný názor, že pre ženu je najlepšou trénerkou žena. S Jankou sme sa podcaste tiež rozprávali o jej názore na doping, aktuálnej suplementácii (ktorá mnohých určite prekvapí), alebo ukradnutej peňaženke pred Majstrovstvami sveta, čo si vysvetľuje ako skúšku. Napriek aktuálne zúriacemu koronavírusu sa Janka nevzdáva a jej pôvodne určené plány sa pravdepodobne presunú na ďalšiu sezónu. Aj tento rozhovor vás určite utvrdí v tom, že Janka Stachová je dievčaťom, ktoré vie, ako robiť bikinifitness správne. Podcast si môžete vypočuť na Spotify, YouTube aj Soundcloude.Reklama

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!