Vypočujte si PODCAST: O svojich úspechoch hovorí majsterka sveta Natálie MYSLÍKOVÁ

Ďalšia epizóda Beyond BikiniFitness Podcastu bola špeciálna. Pozvanie totiž prijala hostka z Česka – majsterka sveta a bývalá modelka Natálie MYSLÍKOVÁ.

Jesenná súťažná sezóna v roku 2019 bola plná prekvapení a do hľadáčika odborníkov sa dostalo mnoho nových tvárí. Natálie MYSLÍKOVÁ súťažila už v roku 2018, no svoju dominanciu podčiarkla v jeseni 2019 víťazstvom na Majstrovstvách sveta juniorov v Budapešti. Zverenkyňa Timey Trajteľovej prijala pozvanie našej redaktorky Barbory Labudovej a v podcaste odpovedala na mnoho zaujímavých otázok. Dievčatá nevynechali ani tému modelingu, ktorému sa Natálie venovala a následného vstupu do sveta bikinifitness, ktoré taktiež mnohí prirovnávajú k športovému modelingu. Mnohí však nesúhlasia so svalovým objemom, ktorý dievčatá prezentujú a s diétami, ktoré musia podstúpiť. S diétou však Natálie nikdy problém nemala a aj o tom sa dozviete z podcastu.

„Natálie Myslíková je jednou z najvýraznejších postáv českého bikinifitness a za krátky čas súťaženia sa jej podarilo dosiahnuť to, o čom snívajú mnohé. Myslím, že má pred sebou ešte veľa úspechov v  tejto kategórii,“ komentuje Barbora Labudová. Ak teda chcete vedieť, ako vyzerá Natáliina príprava, diéta a kedy ju uvidíme na súťažnom pódiu, určite si vypočujte podcast. Dozviete sa navyše aj to, čo pokladá Natália za svoj najväčší nedostatok a aké je trénovanie pod vedením jednej z najväčších hviezd fitness na Slovensku a v Česku.

Ak sa vám táto epizóda páčila, nezabudnite dať like, odber a podcast môžete zdieľať na sociálnych sieťach. Beyond BikiniFitness Podcast nájdete na Youtube, SoundCloude a Spotify. Príjemné počúvanie!Reklama

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!