Vypočujte si PODCAST: O svojich úspechoch hovorí Zuzana Kardošová

Na internete môžete nájsť desiatky podcastov venujúcich sa rôznym témam. Najnovšie si môžete vypočuť aj náš podcast, v ktorom vám budeme prinášať novinky zo sveta bikinifitness. V prvej epizóde si môžete vypočuť rozhovor so Zuzanou KARDOŠOVOU.

Od vzniku nápadu k realizácii prejde zvyčajne nejaký čas. Rovnako to bolo aj v prípade podcastu, ktorý bol výsledkom snaženia ľudí okolo portálu BikiniFitness.Sk. „Spomínam si, ako nám Honza Kavalír navrhol začať s vlastným podcastom. Bolo to na Amix Patriot Fitness weekende v októbri 2019. V hlave mi to vŕtalo nejaký čas, až kým som to navrhla zvyšku tímu. Na moje prekvapenie všetci tento nápad podporili a otázkou už ostávala iba samotná realizácia,“ spomína šéfredaktorka projektu BikiniFitness.Sk Soňa Kolcunová.

Prvou hostkou podcastu je jedna z aktuálne najúspešnejších bikinifitnessiek na Slovensku Zuzana KARDOŠOVÁ. Rozhovor s ňou zrealizovala redaktorka nášho portálu Barbora Labudová. „So Zuzkou sme sa rozprávali o jej súťažnej kariére, ale aj o zaujímavých témach, ktoré sa týkajú jej života. Hovorili sme o tréneroch, e-bookoch alebo instagrame,“ prezradila Barbora.

Podcast si dnes môžete vypočuť na YouTube, SoundCloude ale aj na Spotify. Ako redakcia vieme o medzerách v našom podcaste a postupne sa budeme snažiť všetky nedostatky odstrániť, no ako sa hovorí, nikto učený z neba nespadol. Budeme radi, ak budete podcast zdieľať, lajkovať a napíšete nám svoj názor, alebo tipy na zaujímavé rozhovory či ďalšie epizódy. Ďalšiu epizódu prinesieme už vo štvrtok 19.marca.Reklama

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!