Vypočujte si PODCAST: O svojom živote mimo fitness rozpráva Tímea TRAJTEĽOVÁ

V druhej časti podcastu s Tímeou TRAJTEĽOVOU sa Barbora LABUDOVÁ zamerala na Tímein život mimo sveta fitness. Čo všetko prezradila?

O tom, že Tímea Trajteľová je skvelá fitnesska niet pochýb. Na svojom konte má niekoľko úžasných víťazstiev a určite nemálo ľudí sa tešilo na to, že Tímea sa rozhodla vrátiť na súťažné pódiá. O tom sa dozviete všetko podstatné v PRVEJ ČASTI podcastu.

Okrem toho sa však Tímea venuje aj iným aktivitám. Tak schválne, koľko z vás tušilo, že Tímea má vášeň pre autá? Avšak najrezonujúcejšou témou mimo cvičenia a fitness je v spojitosti s ňou určite jej nová značka TIMME, ktorá si získala veľkú popularitu ešte pred samotným spustením e-shopu. Na jeho spustenie čakalo niekoľko tisícok ľudí a to aj napriek tomu, že mnohé kúsky do Tímeinho online obchodu ešte len dorazia. „V druhej časti podcastu sme s Tímeou prebrali vznik jej značky. Páči sa mi Tímein zápal pre ňu a som si istá, že bude mať na trhu veľký úspech. Je vidieť, že práca, ktorú Tímea robí, ju skutočne napĺňa, či už hovoríme o trénerstve alebo sociálnych sieťach,“ konštatuje Barbora Labudová, ktorá si pre úspešnú fitnessku pripravila mnoho naozaj zaujímavých otázok.

V podcaste ale určite nájdete aj dávku motivácie a inšpirácie. „Veľmi ma prekvapili jej slová na záver podcastu a z vlastnej skúsenosti musím len potvrdiť, že Timea naozaj nezabúda, odkiaľ prišla a napriek všetkým úspechom stojí nohami stále pevne na zemi,“ dodáva Barbora. V podcaste sa dozviete mnoho o značke TIMME, o tom, aká je Tímea trénerka a na koho zo svojho tímu by chcela upozorniť. Avšak Barbora sa s ňou rozprávala aj o tom, ako vníma manželstvo alebo o tom, aké má Tímea sny. Určite si druhú časť rozprávania s Tímeou TRAJTEĽOVOU pustite na YouTube, SoundCloude alebo Spotify, nezabudnite dať like, odber a napíšte nám, či sa vám nová časť podcastu páčila. Reklama

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!