Vypočujte si PODCAST: Simona Václavíková aj o Mordor Fitness

Beyond BikiniFitness Podcast pokračuje ďalšou epizódou. Tentokrát je hostkou dlhoročná súťažiaca v bikinifitness Simona Václavíková.

Súťažiť začala ešte v roku 2017, ale odvtedy sa už poriadne zmenila. Dnes by málokto povedal, že to ustráchané dievča v ružových plavkách s neistým pózingom je naozaj Simona Václavíková, na ktorú si mnohí zvykli ako na sebavedomú čiernovlásku s dobrým svalovým rozvojom. Simona však za roky dosiahla poriadny progress a dostala sa do povedomia mnohých priaznivcov fitness na Slovensku. Práve preto sme sa rozhodli tiež ju pozvať do podcastu, kde s ňou Soňa KOLCUNOVÁ prebrala viacero zaujímavých tém.

„Rozprávali sme sa napríklad o Simoninej ceste v bikinifitness a jej začiatkoch v cvičení. Sima presne vie, či chce ešte súťažiť a čo jej na súťažiach najviac vytýkali. Na svojich slabinách pracuje, ale aj napriek tomu sa prijíma taká, aká je,“ komentuje rozhovor so Simonou šéfredaktorka projektu bikinifitness.sk Soňa Kolcunová. Okrem toho sa však zamerali aj na Mordor Fitness komunitu, ktorá si prešla rôznou kritikou. Sima sa teda podujala všetkým vysvetliť to, ako mordor tréningy vlastne fungujú, ako je to u dievčat so zdravím popri ťažkých tréningoch a či si strážia techniku. Simona je jednoznačne zaujímavou postavou na slovenskej fitness scéne a my veríme, že vás podcast bude baviť. Novú epizódu si môžete vypočuť na SoundCloude, Spotify a YouTube a taktiež budeme radi za každý like, odber, komentár alebo zdieľanie na sociálnych sieťach. Príjemné počúvanie!Reklama

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!