Vypočujte si PODCAST: Tatiana KOŽUCHOVÁ aj o novej kategórii artistic fitness

Vypočujte si novú epizódu Beyond BikiniFitness Podcastu. Hostkou je Tatiana Kožuchová, hviezda kategórie fitness, ktorá aktuálne pôsobí v Holandsku. 

Tatiana KOŽUCHOVÁ patrí jednoznačne medzi najväčšie talenty, aké na Slovensku v kategórii fitness boli. Táňa patrila medzi úspešné dievčatá, súťažiace v detskom fitness a neskôr pokračovala aj medzi juniorky a ženy. Za úspešnú ju môžeme pokladať teda aj preto, že jej nadšenie pre fitness, krásnu a náročnú kategóriu, vydržalo tak dlho. Okrem toho však má doma aj tri zlaté medaily z Majstrovstiev Európy v roku 2016, čo bol jednoznačne Tatianin najúspešnejší rok. Po hviezdnej sezóne však z pódií náhle zmizla. Prečo? Aj o tom sa rozprávala so Soňou Kolcunovou v novom podcaste. 

Okrem toho sa rozprávali aj o ďalších zaujímavých témach. Nevynechali ani tému detského fitness, ktorému by sa mala podľa Táne venovať väčšia pozornosť, o talentoch, ktoré na Slovensku vo fitness máme a o tom, ako talentovaná fitnesska spomína na svoje súťažné časy. Vedeli ste, že na Majstrovstvách Európy 2020 by mala mať premiéru kategória artistic fitness? Áno, o kategórii ochudobnenej o časť akrobacie v zostave tiež rozprávala Tatiana Kožuchová. Aktuálne študuje a pôsobí v Holandsku a tak sa z podcastu dozviete čosi aj o vnímaní športu vtejto krajine.

Nezabudnite dať like, odoberať náš kanál a podcast s Tatianou KOŽUCHOVOU zdieľať. Podcast nájdete okrem youtube aj na Spotify a SoundCloude. Reklama

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!