Vypočujte si PODCAST: V hlavnej úlohe víťazka Natural Olympie Nikola ŠALÍKOVÁ

Najnovší diel nášho Beyond Bikinifitness Podcast sa môže pochváliť naozaj skvelou hostkou. Je ňou Nikola ŠALÍKOVÁ, víťazka Natural Olympie v Las Vegas.

O Nikole ŠALÍKOVEJ sme napísali na našom portáli už dva články a veľmi ma potešilo, keď prijala pozvanie aj do podcastu. Žiaden článok totiž nedokáže obsiahnuť to, s akým nadhľadom v mladom veku Nikola rozpráva a koľko skúseností už má. Napriek tomu, že súťaží mimo IFBB, vďaka jej výsledkom je vidieť, že na Slovensku máme naozaj šikovné športovkyne a jej úspechy neunikli ani nám.

Mladá, ambiciózna Šalíková je okrem bikinifitnessky aj manželkou a zdravotnou sestrou a preto ma zaujímalo aj to, ako na ňu vplýva aktuálna svetová situácia. Témou v našom rozhovore bola samozrejme aj návšteva Ameriky a najväčšieho sviatku, aký svet kulturistiky pozná. A kto si myslí, že Natural Olympia v Las Vegas je len nejakou radovou súťažou, toho Nikola svojím príbehom a postrehmi priamo z pódia vyvedie z omylu. Som rada, že tabu pre ňu nie je ani téma dopingu a veľmi otvorene sme sa o testovaní pretekárov porozprávali a Nikola pridala aj viac medicínsky pohľad na vec.

Veľkou témou sú aj rozdiely medzi federáciami SAFKST a SANK respektíve IFBB a INBA, v ktorých majú mnohí priaznivci fitness a kulturistiky chaos. Vďaka Nikole sa teda v podcaste dozviete, aké kritériá musia spĺňať dievčatá súťažiace v jednotlivých kategóriách v naturálnej federácii a ako vníma pripravenosť dievčat. Rozprávanie s Nikolou ŠALÍKOVOU je rozhodne jeden z obohacujúcich rozhovorov, vďaka ktorým môžete načerpať nové informácie a obohatiť svoje poznatky o svete fitness. Najmä o tom mimo IFBB. Podcast nájdete na YouTube, Spotify a SoundCloude a nás veľmi poteší každý like, zdieľanie či odber.Reklama

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!