Z IFBB ochádzajú najjagavejšie hviezdy wellness fitness: Kto po nich preberie trón?

Wellness fitness sa stáva čoraz atraktívnejšou kategóriou. Kráľovná tejto nominácie Angela Borges však už v IFBB súťažiť nebude. Ktorá ďalšia hviezdna wellnesska prestupuje ku konkurencii?

Dlhodobo spoločne s redaktorkami Barborou LABUDOVOU a Andreou FEDOROVOU prízvukujeme, že dievčatá s ambíciou súťažiť by mali dobre zvážiť svoje možnosti – nie každá žena totiž môže byť bikinifitnesska. Je dôležité to pochopiť, no zároveň sme veľmi rady, že dievčatá naberajú odvahu a odhaľujú svoj potenciál. Prečo sa trápiť v kategórii, ktorá vám nesedí, keď môžete hviezdiť napríklad vo wellness fitness alebo fit model? Wellness fitness sa stalo stabilnou kategóriou na medzinárodných (a aj domácich) pódiách a tiež súčasťou IFBB Elite PRO, kde na súťažiach úspešne svoje krajiny reprezentovali Angela Borges a Urania Politis.

Brazílska hviezda Angela Borges bola špičkovou pretekárkou v nominácii wellness fitness. Udávala trend a dievčatá sa snažili priblížiť forme, ktorú ukazovala. Ako koncom augusta informoval portál evolutionofbodybuilding.net, Angela zmenila federáciu s cieľom splniť si sen o víťazstve na Wellness Olympii. Angela sa podľa našich informácii rozišla s federáciou IFBB Elite PRO v dobrom a prezident Rafael Santonja jej prestup akceptoval. Zatiaľ čo mnohí vnímajú tento krok známej wellnessky ako „dýku do chrbta IFBB“, pravda je celkom iná. Podľa vedenia IFBB je Angela dôkazom toho, že IFBB dokáže produkovať atlétov svetovej triedy, ktorí sú zrelí na úspech aj v inej federácii.

Ďalšou hviezdou, ktorá sa však odklonila od IFBB Elite PRO je Urania Politis. Grékyňu sme ešte len pred pár dňami spomínali v reporte o Elite PRO Malta. Urania skončila na štvrtom mieste a to aj napriek tomu, že bola pre mnohých pri väčšom percente tuku u Lexy Oliver jasnou favoritkou. Dôvody teda pre Uraniu budú pravdepodobne iné a motivácia súťažiť (a uspieť), v novovznikajúcej nominácii pod hlavičkou NPC, veľká.

O tom, ako sa bude špičkovým wellnesskám dariť v NPC a či sa pobijú o titul Wellness Olympia vo federácii NPC vás budeme samozrejme informovať, preto sledujte pravidelne náš web, youtube kanálinstagramový profil, kde vám prinášame pravidelne tie najnovšie informácie.Reklama

Tatiana KOŽUCHOVÁ - urobme si fitnessburger!

Úspešná fitnesska vám ukáže, ako navariť chutné jedlo vhodné aj pre bikinifitnessky. Dnes to bude fitnessburger! Videoklip!

Poznáte SAKFST pravidlá platné pre bikinifitness?

Chystáte sa súťažiť v nominácii bikinifitness? A poznáte pravidlá? Popis - úvodná informácia!

Postup premeny - zo 77kg vážiacej maminy bikinifitnesska

Ukážeme vám, ako sa aj vy môžete zo 77kg vážiacej maminy zmeniť na úspešnú bikinifitnessku!